Možete li prihvatiti moj poziv da bih dobio besplatan poklon?
https://temu.com/u/oLBjVO4XSquvSns
Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
Vjerovatno Delta Transportni Sistem
Sent from outer space using Tapatalk
Odavno su u igri, ali nisu dostavljali do sad. Samo carinjenje
Jel i dalje ne oporezuje se i ne placa dostava za Temu ?
Nesto sam cuo od 1. Jula kao 3 e po paketu
Sent from my SM-S921B using Tapatalk
Za sad samo u EU. I biće 3 eura po različitoj vrsti artikla u pošiljci
Oce li mi iko objasniti ove kredite sve mi šalju i jednom sam ispucao 50 e kupova svasta više što ne treba no što treba da bih dobio kredit i kad je došlo do samog kraja da ispunim to taj kraj nisam mogao ispuniti ispalo je da sam trebao još 100 e da potrošim da dodjem do kraja a skoro sam i došao .
Samo me navukli. Smecari.
Nikad mi nista dali nisu, sad kupujem iz predloga njihovih i umanjenje mi je 13 eura i mučim se tu da uzimam što mi oni plasiraju da bih ove kredite dobio ali se bojim da ni to neću gledati.
Jel ovo sve varka gleda li ko ove kredite?
Sent from my SM-S921B using Tapatalk
Znaci li ovo ako kupim za 1.30e da cu dobiti 130 eu kredita?
Sent from my SM-S921B using Tapatalk
Ne, no neki njihovi poeni, npr kuois tipa za 10e, dodaju ti 0.15e na topo mome, taman treba da potrosis jos 100e da bi dobio to 130
Tu es mon hero.
Tu es mon héro!
Nikad se na to obazirao nisam. Ako su mi kad smanjili cijenu paketa to je bilo za toliki iznos da nisam primijetio
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks