Mogu. Da ga puste i onda sklone sa strane i navodno ,, zavrse proceduru,, oko placanja jedno 15min.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Mogu. Da ga puste i onda sklone sa strane i navodno ,, zavrse proceduru,, oko placanja jedno 15min.
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Naplatis 10x skuplje pa drugi put nece nego ce dobro paziti koju traku koristi.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Juče se vozio bulevarom Titogad Danilovgrad i gledam šahte uvučene sa strane, nema ih po putu! Extra rješenje!!!
Vraćam se novim bulevarom Budva Tivat, šahte... ma svaki komentar je suvišan....
Sent from my SM-S938B using Tapatalk
E kako to zakonski regulisati baš me interesuje.Ja jednom- dva put naišao pred račvanje za rampe u trenutku kad se oni displeji šaltaju sa paytool na enp.
Možda nekim hardverskim znakovima da se reguliše stalni prolaz/rampa za ENP a na raskrsnice za autoput/Sozunu da se stavi obavještenje o tim kaznama da se ljudi upozore
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
To je bas lako regulisati. I primjenjuje se po Evropi.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
U Hrvatskoj (na snazi je dok ne uvedu novi sistem naplate) je kazna 260 eura ako kreneš kroz ENP (a nemaš isti), dok u BiH se plaća dupla putarina. Ne znam kako je u ostalim državama, ali ove dvije susjedne države su ovako regulisale.
O tome pričam.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks