#seceromprotivmoždanog
Ljudi koji su odrastali u dijelu grada preko Morače imaju poseban odnos prema "Sonji".
I stalno se javljaju ovi drugi, koji postavljaju pitanje kvaliteta, masnoće bureka itd.
Vazda su se mogla dva pojesti.![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Kakvi bureci..meni pomoći nema.
Kako uživam kad se muškarci nerviraju zbog fudbala ahahahah prajsles.
Fi Fa
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
U barcelonu i dalje dan. Sreca pa dobise
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Niko ih ne gubi kao ja, više me blam od konobara/ica po gradu, iqos i naočare zna se čiji su u 70% slučajeva...
Sent from my 17PM using Tapatalk
Zato samo pve izipizi miler i slicno, nema stresa kad se gube
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Konačno Zarićeva Kraljica u oravu čašu.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Dobra kombinacija
Uživaj
Još ne probah onu čašu. Shame on me![]()
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ahahhaha jadan kad Ržreko Donkoviću daj mi čašu ahahhaha vlasniku veli ovaj jedan pa je znam malo smo u deficite sa čašama a on veli molim daj Mariji čašu.Bitno je da je u tebe Drug.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; Yesterday at 23:35.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks