Meni je "sladunjavo" nego sad viđeh Carlsberg je grupa slabo ga ima po kafanama sve više se forsira hajniken grupica.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Našao sam nocog favorita poslije godina Erdingera.
Upoznajte novu zvijezdu ljeta![]()
Living on the EDGE side
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Meni je "sladunjavo" nego sad viđeh Carlsberg je grupa slabo ga ima po kafanama sve više se forsira hajniken grupica.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Malo kao citrusno. Sta znam, meni se takvi ukusi mogu svidjeti na neko krace vrijeme u kontinuitetu volim kad je pivo pivo.
Hoažegarden je tu neđe.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Bukvalno, kao Hoagarden, smislit ih ne mogu...
Sent from my 17PM using Tapatalk
Tačnije ovaj drugi na bananu više no na citruse znala sam ga naručit jedno vrijeme preko dana kad osjetih miris banane Reko gotovo toEto.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Zarićeva Kraljicaa mjesto štek u ladovinu tešku.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Meni ovaj gin kući duši ili mi ga neko pije. Nema treće.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Neko ti ga pije. Ne može da duši. Ja imam jedan džin u bocu na vitrinu evo po godine nije mrdnuo/izdušio.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Bezobrazluk.
Možda samo ove načete duše.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Moram se ograditi: ovaj moj džin je nenačet...još.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Boca/dvije i domaaa
Sent from my 17PM using Tapatalk
@zubizaretta
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Zaboravih slikat
nothing comes from violence and nothing ever could
Sad mi se pije lincura!
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Svako svoj posa'
Sent from my 17PM using Tapatalk
Popravili su to, prsne možda jedna u paket, mada rijetko.
Sent from my 17PM using Tapatalk
Somwhere in Serbia..prešli prepešačili sva sreća imadoh dinare za dva zaječarca knap..ahahah..
Ali, čaše..rijeka..svježina...
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Votka sprajt mmmmm
Pa ču posle da pravim neke koktele joooj
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Naučih konačno ove izraze za rakiju u kafanu idemo velim kraljica trojka..što je jezivo inače nepravilno a konobar veli šta..a onda ka da se sjetio aha rakijazbunilo ga ovo kraljica.
A muzika..savršeno uz piće.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
@zubizaretta
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Pozdrav sa tekilom i tulumbom iz Sonje![]()
#jerletojegdesitineznamgdesiti
Last edited by zubizaretta; 20-06-26 at 21:11.
Jes baš si uzeo ttaj goli šečer iz Sonje.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks