Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 310

Thread: Svjetsko Prvenstvo SAD, Kanada i Meksiko

  1. #126
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    952
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Većina komentatora sa RTCG su potpuno okej za emisije u studiju, prije i posle meča, razgovore sa gostima itd. Ali za lajv prenos utakmice, koja katastrofa... Nevjerovatno da tolike godine imamo iste komentatore, niko novi da dođe, mlađi.

  2. The Following User Says Thank You to Clubbin' For This Useful Post:


  3. #127
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    19,028
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Mali upad a na konto ovih novih pravila 05:09 lopta izlazi u aut (za kabo verde) u 05:22 je u rukama izvođača u 05:40 je izveden aut. Sudija odbrojavao

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  4. #128
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,027
    Thanks Thanks Given 
    4,290
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Clubbin' View Post
    Većina komentatora sa RTCG su potpuno okej za emisije u studiju, prije i posle meča, razgovore sa gostima itd. Ali za lajv prenos utakmice, koja katastrofa... Nevjerovatno da tolike godine imamo iste komentatore, niko novi da dođe, mlađi.
    Ja bi šofra stavio da komentarise svaku dnevnu, pa ostali neka rade nocne.
    Ne vjerujem da bi mu smetalo, no bi i nocne uzeo da moze.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  5. #129
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default

    Jamal na klupu? Stae zglavom treneru

    Tu es mon hero.
    Tu es mon héro!

  6. #130
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    19,028
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ja bi šofra stavio da komentarise svaku dnevnu, pa ostali neka rade nocne.
    Ne vjerujem da bi mu smetalo, no bi i nocne uzeo da moze.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk
    Što je najgore,Šofro i misli da radi dnevne. On i pojam o vremenu ka ja i kvantna teorija polja

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  7. #131
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,163
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Jamal na klupu? Stae zglavom treneru

    Tu es mon hero.
    Mjesec dana nije igrao jer se oporavlja od povrede, dobro je što je uopšte i u sastavu. Ako sve bude išlo glatko, ne bi smio ni da igra u mečevima grupne faze.

    Nego, pauza za navodnjavanje, a igra se na stadionu Falconsa koji je u stvari dvorana koja je potpuno zatvorena i pokrivena i pod jakom klimatizacijom. Pas mater nezasitu sa reklamama.

  8. #132
    Join Date
    Aug 2025
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    212
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Sta radi ovaj Gavi u prvom timu nije mi jasno..

  9. #133
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    ne znam da li su od kad pratim fudbal 4 gora igrača bila u startnih 11 za brazil na wc - ibanez, douglas santos, bruno guimares & thiago. znači teški otpad, brazil za nekog favorita pominju samo jer su jel te brazil i jer je carlo tu. thiago nema 1% fudbalskog u sebi, na niske je grane spao braziliski fudbal kad im je on startni napadač.

    de la fuente na wc povede najboljeg golmana španske i engleske lige (oba legitimno top 5 na svojoj poziciji u evropi) i njemu brani unai simon još gore je ovo što ferran torres igra u startnih 11.

    plasman španije i bilo kakva nada za nešto na ovom šampionatu zavise samo i isključivo od najboljeg igrača svijeta. onoga te je rodjen na jedan od dva najvažnija datuma u istorije Crne Gore


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  10. #134
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,027
    Thanks Thanks Given 
    4,290
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    Meni se cini da se broj zvijezda smanjio za 80% u odnosu na prije 20-30 godina...
    Nekad je saudijska arabija imala svoju zvijezdu, iran, senegal vise njih... da ne pricamo ove jace repstacije imali su po 5-10 superzvijezda lagano.
    Sad igraju neki prosjecni koljaci...

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  12. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    danas nema zvijezda jer svi znamo sve igrace otkad napune 12 godina, pa nam je 18-godisnji yamal meh.
    s druge strane, ko je gledao, mogao je da vidi sinoc diomandea koji je sabio kao niko u dosadasnjem dijelu prvenstva. igra za leipzig, nivo jay-jaya okoche iz 94-e, koji je tad igrao za eintracht frankfurt. ko bi umio da prepozna diomandea medju 26 CIVljana? kad predje za 15 dana u liverpool za 120 miliona saznace svi ko je. nego nema vjetrovica da nas kljuka pregledom bundes lige koji gledamo jer nemamo sto drugo da radimo.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. The Following User Says Thank You to moon safari For This Useful Post:


  14. #136
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,814
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Toresa drzi do 80min,posle onih promasaja. E moj treneru

    Sent from my Xiaomi 17T using Tapatalk

  15. #137
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    2,163
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    504
    Thanked in
    313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Toresa drzi do 80min,posle onih promasaja. E moj treneru

    Sent from my Xiaomi 17T using Tapatalk
    I njega i Gavija i Fabiana Ruiza je slobodno mogao već na poluvrijeme da zamijeni, a posebno Oyarzabala. Merino ušao i nije igrao špica, je li čovjek gledao što je radio Arteta kad ga je izmislio kao napadača? Kasnio je sve izmjene, nemoguće da je gledao i čekao do polovine drugog poluvremena.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to To Madeira For This Useful Post:


  17. #138
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,647
    Thanks Thanks Given 
    678
    Thanks Thanks Received 
    694
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Meni se cini da se broj zvijezda smanjio za 80% u odnosu na prije 20-30 godina...
    Nekad je saudijska arabija imala svoju zvijezdu, iran, senegal vise njih... da ne pricamo ove jace repstacije imali su po 5-10 superzvijezda lagano.
    Sad igraju neki prosjecni koljaci...

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk
    Otkad je Brazil počeo da se raspada(2006-?) tako je fudbal počeo da promoviše sve više koljača
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  18. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    brazil nije imao propisnog spica od ronalda. osim ako neko ne racuna bobbyja kao devetku.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  19. #140
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,772
    Thanks Thanks Given 
    9,191
    Thanks Thanks Received 
    6,642
    Thanked in
    2,605 Posts

    Default

    Luis fabiano. No ga nisu ni pustali puno

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  20. #141
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,772
    Thanks Thanks Given 
    9,191
    Thanks Thanks Received 
    6,642
    Thanked in
    2,605 Posts

    Default

    Sofro najbolji na svijet
    Momak po pola meca ne gleda ljudi
    Znaci mlati na nevidjeno

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  22. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,520
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Meni je ovo jedna od najboljih utakmica do sada...

    Nevjerovatno kako prosečne ekipe prave utakmicu. (dobro Belgija nije prosjek ali ipak jeste).

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


  24. #143
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,132
    Thanks Thanks Given 
    2,517
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Sofro najbolji na svijet
    Momak po pola meca ne gleda ljudi
    Znaci mlati na nevidjeno

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk
    Bas los veceras

    Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka

  25. #144
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,997
    Thanks Thanks Given 
    8,717
    Thanks Thanks Received 
    3,866
    Thanked in
    2,308 Posts

    Default

    Vraćam 3 x snimak kraja,i mislim da je u pravu igrač S.Arabije da su oštećeni itekako jer bi bio sam ispred golmana.
    ...

  26. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    a gledali smo i da lopta zavrsi u mrezi pola sekunde nakon sto sudija krene da svira kraj... isteklo, jbg.

    sjajna minijatura granta holta, pardon, chrisa wooda kod gola novog zelanda.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  27. #146
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,643
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    nista protiv duplog osvajaca lige sampiona i friskog polufinaliste lige evrope, ali volio bih da chris wood predje u neki jaci klub i igra poznog sexy nanda llorentea. doajenskih 60 minuta, da vidimo ima li u nogama jos 15-ak minuta dobre igre, zasluzio je da se upise.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  28. #147
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,027
    Thanks Thanks Given 
    4,290
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    danas nema zvijezda jer svi znamo sve igrace otkad napune 12 godina, pa nam je 18-godisnji yamal meh.
    s druge strane, ko je gledao, mogao je da vidi sinoc diomandea koji je sabio kao niko u dosadasnjem dijelu prvenstva. igra za leipzig, nivo jay-jaya okoche iz 94-e, koji je tad igrao za eintracht frankfurt. ko bi umio da prepozna diomandea medju 26 CIVljana? kad predje za 15 dana u liverpool za 120 miliona saznace svi ko je. nego nema vjetrovica da nas kljuka pregledom bundes lige koji gledamo jer nemamo sto drugo da radimo.
    Nisam rekao da nema zvijezda, nego da se njihov br znacajno smanjio.
    Jamal je vjerovatno najveca zvijezda trenutno.

    Uzmimo primjer italije, vjerovatno najdrasticniji primjer. Italija prije 20-30 godina i ovo danas, banana klasicna.


    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  29. #148
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Da nema Šofra u tih nekoliko prenosa, tuga bi bilo pratiti ovo prvenstvo na RTCG. Ni Arena nije puno bolja, a tolike milione ulažu.

    Da je sreće, neki strani prenos nabaviti i uživati.
    Goran Radević se baš dobro pripremi za mečeve. Baš me pozitivno iznenadi kad zna neke stvari koje nije neophodno da zna. Valjda je takav i za rukomet jer mi je jedan bivši rukometaš rekao da je 1/1 što se tiče stručnosti.

    Nema šansi da ću gledati Arenu ako baš nemam drugu opciju.
    Dick Laurent is dead!

  30. #149
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    7,208
    Thanks Thanks Given 
    2,075
    Thanks Thanks Received 
    921
    Thanked in
    489 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Goran Radević se baš dobro pripremi za mečeve. Baš me pozitivno iznenadi kad zna neke stvari koje nije neophodno da zna. Valjda je takav i za rukomet jer mi je jedan bivši rukometaš rekao da je 1/1 što se tiče stručnosti.

    Nema šansi da ću gledati Arenu ako baš nemam drugu opciju.
    +1 za ovo za arenu
    Kakve su ono nesrece sve je smjesno.
    E da oce Bosna proc u sledecu etapu takmicenja, da izgore.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  31. The Following User Says Thank You to Shadow'91 For This Useful Post:


  32. #150
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    2,837
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Kakva je Francuska - tout le colors!
    Polinezija gospodo.

Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Svjetsko prvenstvo u kosarci...
    By pirely in forum Ostali sportovi
    Replies: 46
    Last Post: 03-09-06, 22:35
  2. Spisak igraca za svjetsko kosarkasko prvenstvo
    By MNIP in forum Ostali sportovi
    Replies: 14
    Last Post: 16-07-06, 10:55
  3. Tipovi za Svjetsko Prvenstvo NJEMACKA 2006
    By The_B@fU$ ® in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 58
    Last Post: 27-06-06, 07:08
  4. Replies: 9
    Last Post: 26-06-06, 09:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •