Page 185 of 185 FirstFirst ... 85135175181182183184185
Results 4,601 to 4,622 of 4622

Thread: T-Mobile [opšta tema]

  1. #4601
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Godinama unazad su imali promo dodatnih 100GB uz postejd paket na 12/24 mjeseca. I to im je konstantno bilo aktuelno, za nove korisnike i za produženje ugovora. Ovih dana mi ističe ugovor i vidim potrošeni mi gigbajti, reko nemoguće. Međutim saznajem da sad više nema tih dodatnih gigabajta, pojela maca. Poslije X godina gdje se to uspostavilo kao standard, vraćaju nas na neke nivoe usluge iz vremena SSSR-a, ali da im za to zadovoljstvo plaćamo svako malo sve više. Daboga se ne najeli, reketaši raspali!
    javni se na PM sa brojem telefona
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  2. #4602
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,444
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Platih djeci disney + i sad nece da mi instalira pomenutu aplikaciju na magentin box tv. Proba sam i sa play storea, probah i apk verziju i nema sanse da ce da dozvoli uredjaj da se instalira. Probah da nadjem i da strikiram ono "allow from unknown sources" ali uredjaj nema tu opciju. Mogu li sto ucinjet ili da pisem propalo?

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  3. #4603
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Platih djeci disney + i sad nece da mi instalira pomenutu aplikaciju na magentin box tv. Proba sam i sa play storea, probah i apk verziju i nema sanse da ce da dozvoli uredjaj da se instalira. Probah da nadjem i da strikiram ono "allow from unknown sources" ali uredjaj nema tu opciju. Mogu li sto ucinjet ili da pisem propalo?

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    Telekom ima zabranu na njihov uredjaj za masu aplikacija

    Послато са 2510ERA8BG помоћу Тапатока

  4. #4604
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,444
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Znaci da odustanem od rabote, da ne moze nista da se ucini?

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  5. #4605
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Znaci da odustanem od rabote, da ne moze nista da se ucini?

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    Promjeni kablovsku

    Послато са 2510ERA8BG помоћу Тапатока

  6. #4606
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,444
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Amin to that

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  7. #4607
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,657
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    5,864
    Thanked in
    2,814 Posts

    Default

    Instaliraj je na Tv. Skoro svaki OS na TV ima te osnovne aplikacije.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  9. #4608
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    411
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Prenesoh 2 broja iz Telekom u M:Tel, sve super.

    Medjutim, evo na svaka 3 dana dobijam SMS od Telekoma tipa:

    Ucestvuj u nagradnoj igri na Magenta Moments programu i osvoji Cosmetics, IDEA ili Tehnomax soping vaucer. Samo danas: https://telekomme.go.link/nagradna-igra
    Zelis godinu dana bez pretplate? Ucestvuj u nagradnoj igri i mozes da osvojis 12 mjeseci pretplate za 0.00 eura. Igraj na Magenta Momentsu: https://telekomme.go.link/nagradna-igra
    Kada pokušam da uđem na Moj Telekom aplikaciji da vidim da odjavim to ako ima u podešavanja preko tih dva broja, naravno izbaci greška, takođe i preko email adrese.

    Nemam ni jednu uslugu više od Telekoma, sve plaćeno. Moram li da ih zovem da im rečem da mi ne šalju promo poruke?
    Last edited by aleksandar069; 10-04-26 at 22:10.

  10. #4609
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,814
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Jesi li skoro prebacio tj koliko vremena je proslo?
    Vjerovatno sistem jos nije prepoznao da si presao u drugu mrezu, pretpostavljam da je to ako je skorije. Meni je trebalo 2 mjeseca da pise ono kada provjeris broj u kojoj si mrezi tada sa telenora na mtel.

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  11. #4610
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,101
    Thanks Thanks Given 
    2,004
    Thanks Thanks Received 
    1,341
    Thanked in
    808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Platih djeci disney + i sad nece da mi instalira pomenutu aplikaciju na magentin box tv. Proba sam i sa play storea, probah i apk verziju i nema sanse da ce da dozvoli uredjaj da se instalira. Probah da nadjem i da strikiram ono "allow from unknown sources" ali uredjaj nema tu opciju. Mogu li sto ucinjet ili da pisem propalo?

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    Probao developer mode?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  12. #4611
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    411
    Thanks Thanks Received 
    121
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Jesi li skoro prebacio tj koliko vremena je proslo?
    Vjerovatno sistem jos nije prepoznao da si presao u drugu mrezu, pretpostavljam da je to ako je skorije. Meni je trebalo 2 mjeseca da pise ono kada provjeris broj u kojoj si mrezi tada sa telenora na mtel.
    Jesam, početkom mjeseca.

    Evo sad stiže opet SMS od njih:

    Zelis godinu dana bez pretplate? Ucestvuj u nagradnoj igri i mozes da osvojis 12 mjeseci pretplate za 0.00 eura. Igraj na Magenta Momentsu: https://telekomme.go.link/mm-igra
    Bilo bi u redu da mogu da se ulogujem na Moj Telekom nalog (nekako) ali ne mogu, pa da vrtim točak i dalje, ali džaba...

    A za broj da piše u kojoj je mreži stvarno kada provjerim je sve OK, odma nakon par dana se je to promijenilo.

    Telekom digitalci

  13. #4612
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,856
    Thanks Thanks Given 
    1,683
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Samo im prijavi na 12711. Sredice to brzo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #4613
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,658
    Thanks Thanks Given 
    6,203
    Thanks Thanks Received 
    5,828
    Thanked in
    3,375 Posts

    Default

    Jel mogu da se ukinu obavestenja od telekoma sto na sms dolaze

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  15. #4614
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,444
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darko cfc View Post
    Probao developer mode?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne znam sto je to..?

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  16. #4615
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,101
    Thanks Thanks Given 
    2,004
    Thanks Thanks Received 
    1,341
    Thanked in
    808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Jel mogu da se ukinu obavestenja od telekoma sto na sms dolaze

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    I mene zanima...

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ne znam sto je to..?

    Sent from my AC2003 using Tapatalk
    Imas pm


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  17. #4616
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,856
    Thanks Thanks Given 
    1,683
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ako ste dobili ovu poruku restartujte telefon sto prije

    Code:
    Postovani, kontinuirano radimo na tehnickim unapredjenjima Telekom mreze kako bismo obezbijedili jos bolje performanse i pouzdaniji rad usluga. Kako bi se unapredjenja primijenila a pri tome i nesmetano funkcionisali pozivi prema brojevima hitnih sluzbi (112, 122, 123 i 124), molimo Vas da, kada Vam odgovara, restartujete svoj mobilni telefon. Hvala.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #4617
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,520
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Šta su to mogli da unaprijede?

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #4618
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,856
    Thanks Thanks Given 
    1,683
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Ne vidim da je azuriran carrier bundle na telefonu.

    Bice da je nesto u mrezi

    Ali su trazili restart, pa bolje odmah nego ako zatreba hitan poziv


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #4619
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,031
    Thanks Thanks Given 
    1,243
    Thanks Thanks Received 
    689
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Vjerovatno geografsko usmjeravanje hitnih poziva prema sluzbama.

    Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  21. #4620
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,520
    Thanks Thanks Given 
    113
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,618 Posts

    Default

    Kakve veze to ima sa telefonom?
    Geografsko lociranje funkcioniše na osnovnu baznih stanica i IMEI telefona tačnije kombinacijom IMEI i SIM kartice.

    Ako žele da lociraju korisnike bez sim kartice, onda korisnik ne bi dobio ovu poruku jer je nije poslala država već operater na brojeve telefona

    Living on the EDGE side

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #4621
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,031
    Thanks Thanks Given 
    1,243
    Thanks Thanks Received 
    689
    Thanked in
    542 Posts

    Default

    Ne znam nisam nesto duboko razmisljao ovo mi je bilo prvo na pamet . Znam da je bilo problema sa tim, ne da oni lociraju nekog nego da korisnik dobije najblizu hitnu sluzbu.
    Last edited by Apolo; Today at 14:40.

  23. #4622
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,856
    Thanks Thanks Given 
    1,683
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Na 112 imaju Advanced Mobile Location

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-dolaze-pozivi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 185 of 185 FirstFirst ... 85135175181182183184185

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 437
    Last Post: 21-06-26, 16:29
  2. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 587
    Last Post: 10-06-25, 17:18
  3. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  4. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  5. O Đurdevu uranak se sprema, ni&#353;ta lep&#353;e od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •