Dade im 12p za 4min.
Vucevic vazduh pazi.
Stoji na vrhu reketa i glavicom lijevo desno, da mu sto ne promakne. hahahahhaahhaha
Ejton dobi loptu i promasaj.
Da se covjek iznenadi sto Ejton promasuje a Luka pogadja kad ima prostora za dribling i sut.
nisam izmislio toplu vodu, ovo svi vide.
Evo Luka otvara drugo za minut 5p, vele komentatori "moras ga pazit kao sto se pazi all NBA igrac. Ruke na njemu... i opet, niko nije dosao da pomogne"
Neka te dobije Larevija. A rijetko kad ce. Igrac uloge uglavnom kad dobije loptu gleda da doda, sto omogucava da se opet postavi odbrana.
Dade im 12p za 4min.
Vucevic vazduh pazi.
Stoji na vrhu reketa i glavicom lijevo desno, da mu sto ne promakne. hahahahhaahhaha
Ejton dobi loptu i promasaj.
Da se covjek iznenadi sto Ejton promasuje a Luka pogadja kad ima prostora za dribling i sut.
Sto ne igraju ni Sef ni Edi?!?!
Nije bitan mec?
A ovo ne moze.
back to back, stari ljudi. kerr je jos prekjuce rekao da horford i melton nece igrati, negdje je nagovijestio da nece ni steph, a ni dray ne igra kad nema stepha.
minnesota sad ima 4 utakmice u 5 dana jer je jucerasnja pomjerena sa subote, a ant vuce povredu stopala vec neko vrijeme. vjerovatno bi igrao da ovi iz warriorsa igraju.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
ovaj santos oduzima lopte na sredini terena kao marcio santos, cisto nogom na loptu, all ball, bez kontakta sa nogom protivnika.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Bol dont laj, Dzamal.
Dva puta ide na 3 slobodna ni za sta.
Prva situacija apsolutno nidje faul, vrv i u napadu s isturanjem lopte, druga situacija ako je faul onda dolje, a mozda je i liniju gazio.
Vizardzi imaju nekog Dzamira nesto sto igra takvu odbranu da mi se cini da nema covjeka u ligi koji mrzi vise od njega da neko poentira preko njega.
Imaju nekog trojkasa bas talentovanog, imaju ovog Sara... Kako se tu moze skockat ekipa da godinama se igra ozbiljna kosarka.
Dje li ce Janis? Mozda u Majami...
Ide on 90% sad. Ove fantomske pobrede uglavnom budu dok se dogovara trejd.
Sto ima da upire i rizikuje povredu kad treba da ide.
Oce li sad da ga salju ili na offseason?
Ono što sam ja gledao u poslednjih nedjelju dana jeste da je velika vjerovatnoća da će ga trejdovati sad, pogotovo jer ima par ekipa sa istoka koje bi sa njim u timu bili ozbiljni konkurenti za titulu i za koje je Janis sam rekao da ne bi imao ništa protiv.
Konkretno, Knicksi i Heat. Knicksi bi vjerovatno dali KAT i potencijalno Mikela Bridžisa, zavisno da li je u trejd uključen treći tim, ili ako bi u trejd bio uključen i Majls Tarner iz Milvokija.
Kod Heat bi vjerovatno trejd bio vezan za Hero + Hakez, možda još i onaj mladi centar Kel'el Wer. Ne vjerujem da su Bucksi zainteresovani za Vigins ili Pauela.
Na zapadu se stalno pominju GSW - priča se da bi dali Kamingu, Podza i Grina - da bi se plate poklopile i da bi ga proslijedili nekom trećem za ekstra pikove/talente. Ne vjerujem da bi Bucksi uzeli Batlera.
U svakom slučaju, Bucksi će sigurno tražiti gomilu pikova prve runde uz (mlade) igrače, vidjećemo ko ima najveću kasicu prasicu i najprimamljiviju ponudu.
p.s. Na zapadu imaju dva tima koja su puni talenata i pikova, koji bi vjerovatno mogli lagano da Bucksima ponude sve što im srcu drago - OKC i SAS, ali me tačno strah kako bi izgledali ti timovi sa Janisom i šta bi to značilo za ligu.
Mislim da bi taj scenario većinu ljudi podsjetio na prelazak Durenta u GSW.
Ako neko umije da "prevari" trenutni sistem sa ona dva finansijska plafona, prosto mu bilo. Ne treba kukati za timovima koji neće da ulože u ljude koji znaju šta rade na svim nivoima pa ne umiju izabrati igrače, trenere, gm-ove, skaute, prodavače kokica...
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
U interesu mu je da ostane na East, za laksi put do Finals
Leon Rose, make it happen.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
murray-boyles i beringer ce za 3 sezone biti defanzivne zverine.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Paul George suspendovan 25 utakmica.
Nema detalja osim da je prekršio "anti drug policy".
vrlo moguce isto sto i bobby portis prosle sezone, koji je pobrkao nazive nekih ljekova.
tj evo sad izadje, uzeo nesto nedozvoljeno, za regulisanje mentalnog sklopa.
ostace mu 10 utakmica da se uigra pred play off.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Jes, evo sad čitam njegovu izjavu, sam je priznao da se zajebao.
Na njegovu nesreću, to će ga koštati skoro 12 miliona dolara.
Srećom po Sikserse, to će im pomoći oko plata i poreza na luksuz.
https://www.nytimes.com/athletic/701...uxury-tax-cba/
Kakav je ovaj Jalen Johnson Sideshow Bob od igraca.
Tu je nesto trckara, skace, asistira, poentira, pokusava biti vazan i bitan...
Sto veli onaj mali od Doka Riversa, pomamila se liga za visokim igracima s velikim rasponom ruku, a niko od njih ne zna kosarku, Pricard ih dere.
Evo ga ovaj Kenard sto je izgubio mjesto u NBA prije 5 godina realno ce uticajniji bit od Geja, JJ... On ce se nedje zapalit i uvalit 7 zaredom, dobit utakmicu, postavit tijelo u odbrani...
A ova dvojica ce skupljat statistiku nekom malokrvnom igrom...
Makar imaju ovog boljeg Alekzendera u timu, pa mozda on uzme stvar u svoje ruke.
Last edited by Bruda; 01-02-26 at 00:49.
avet, fina timska pobjeda nad lakersima uprkos losem sutu brunsona.
all star rezerve odredjene. ne znam kako kawhi nije upao, a ima najbolju sezonu u karijeri.
ceka se zamjena za giannisa. opcije su sengun i kawhi, pa da towns igra za ostatak svijeta.
Last edited by moon safari; 02-02-26 at 02:31.
Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.
Evo izašli puni sastavi za All Star.
Iskreno ne mogu da vjerujem da su Siakam i Pauel dobili poziv a MPJ nije.
Na zapadu Avdija, Holmgren i Marej po prvi put.
Mislim da su Randl i Kawhi više zaslužili no Holmgren.
https://www.nba.com/news/2026-all-star-reserves
Ima li jos ljudi koji gledaju AS weekend i zasto?
Sent from my SM-S928B using Tapatalk
A ne gleda to niko i to odavno, ali All Star poziv može da utiče na visinu novog ugovora.
Mislim da nije zagarantovano da sa All star selekcijom imaš pravo na max /supermax ugovor kao npr. All NBA selekcija, ali isto može dosta da utiče kod pregovora.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks