Manje vise, svaka masina zna nekad da zalupa kad krene centrifuga ako je malo vesa u nju. Evo i moja Samsung zna ponekad, prvih par krugova, dok ne ufati zaletPretpostavljam da je dobro iznivelisana.
Manje vise, svaka masina zna nekad da zalupa kad krene centrifuga ako je malo vesa u nju. Evo i moja Samsung zna ponekad, prvih par krugova, dok ne ufati zaletPretpostavljam da je dobro iznivelisana.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks