Page 123 of 129 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127 ... LastLast
Results 3,051 to 3,075 of 3208

Thread: Kućanski aparati - mali i veliki

  1. #3051
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    godinu dana imam odvlazivac a tako i susim, na strik

    kazu da je to najbolji nacin za osusiti ves

  2. #3052
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    I ja ima 2-3 god, Carrier, odlican. Doduse nama treba i mimo susenja robe jer odje dje sam, ka ispod vode da zivimo.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  3. #3053
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    6,050
    Thanks Thanks Given 
    481
    Thanks Thanks Received 
    1,917
    Thanked in
    809 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    I ja ima 2-3 god, Carrier, odlican. Doduse nama treba i mimo susenja robe jer odje dje sam, ka ispod vode da zivimo.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Komega i skolski ne znam zasto si se zadrzao toliko na tom mjestu, tamo treba šporet/klima da radi od 24/7 cijelu zimu...nije to nista zdravo.

  4. #3054
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Cime cistite ravne ploce od sporeta?
    Skoro smo renovirali kuhinju o jadu nas zabavi ploca,svako malo mora da se cisti i ako smo uzeli bas zbog toga novo posudje. Ostala je fleka bijela,djeca przila palacinke i zalijepilo se na plocu i ostala 2 Bijele fleke.
    Evo chat veli alkoh.sirce da skida(da vidimo),ostalo sam ocistio fleka sa nekom pastom sto je zena uzela,i ona je bas.
    Starunsto smo imali plocu na sporet lako se odrazavala a ova ugradna

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  5. #3055
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    994
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Sa ovim se skida skoro sve, onda popravi sa zelenom stranom sunđera
    https://www.okov.me/mn/proizvodi/str...reta-5-sjeciva

  6. The Following User Says Thank You to volimdakucam For This Useful Post:


  7. #3056
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Al ovo nema tragova kada prodjes rukom,bas nista nego je pustilo boju bijelu. Ovaj strugač dobra stvar,to cu na stari sporet koji kod mojih da zavrsim...

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  8. #3057
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Mislim da smo imali slicno na plocu (indukcija). Probali sa ovim skalperom, slabo. Bezvze probasmo cif, kao od sale ocisti. A orihe toga telha svim i svacim.

  9. #3058
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Kod mene zena zaboravila parce alu folije, ni hemija ni nista, fleka pa fleka. A glatko na dodir...

  10. #3059
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,680
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    E bukvalno je tako bilo, ahahahahah, uzeh i ja klimu, veli uzmi dobra je cijena, za sobu
    Sad sam ja na redu sam.sebe za neku cast

    Tu es mon hero.
    Nista li ne slusas
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #3060
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Šta je ovo, jel nema bojlera preko 100l u ponudi?
    Jel Ariston ili Siemens kvalitetniji? Tj koji je top?

    Sent from my CPH2611 using Tapatalk
    Sate sate sate

  12. #3061
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

  13. #3062
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Ako uspiješ da nađeš
    Model: METALAC 120L sa Inox kazanom (MB 120 E2I ili MB P120)

    Završio si posao

    Living on the EDGE side
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #3063
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Bih da ugradim klimu u jednoj sobi a da ne prećeram sa jedinicom u pitanju je 20 kv.Preporuke?

  15. #3064
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,154
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,229
    Thanked in
    900 Posts

    Default

    Radijator!

  16. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  17. #3065
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,803
    Thanks Thanks Given 
    24,025
    Thanks Thanks Received 
    9,891
    Thanked in
    7,399 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Radijator!
    Hahaha dobar.

    Radijatore bih mogla sprovesti do spavaćih soba preko peći na pelet, ali mi se to ne radi jer ja volim da spavam u hladnome i zimi otvorenog prozora.Nego, imam jedno zimogroživo čeljade pa idem ono na to aj neka mala klima da joj valja i ljeti jer vrata od sobe (almost close,ne uznemiravaj ) da dođe ni toplota ni hladnoća ljeti što joj isto smeta ne dopire.
    Last edited by Bluemoon; 13-01-26 at 16:17.

  18. #3066
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,154
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,229
    Thanked in
    900 Posts

    Default

    Ma znas i sama da se zaje****. Samo izlazim iz druge teme na "main menuz: i ovo mi stoji prvo na slobodno bacanje bez faula

  19. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  20. #3067
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,415
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Šta je ovo, jel nema bojlera preko 100l u ponudi?
    Jel Ariston ili Siemens kvalitetniji? Tj koji je top?

    Sent from my CPH2611 using Tapatalk
    Elit+ u kips

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  21. #3068
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    9,154
    Thanks Thanks Given 
    1,450
    Thanks Thanks Received 
    1,185
    Thanked in
    582 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Elit+ u kips

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Elit bojleri u kipsu ili prodavnica Elit

    Sent from my CPH2611 using Tapatalk
    Sate sate sate

  22. #3069
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    Ima li neko preporuku za fritezu na vruci vazduh? Trebala bi malo veca za porodicuz tako da mi one tipa 3L ne odgovaraju. Imate li neke preporuke sta je best buy?

    Sent from my SM-F966B using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  23. #3070
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    1,923
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    435
    Thanked in
    248 Posts

    Default

    Mi uzeli Xiaomi 6,5l u Tehnomax. Žena zadovoljna ja još više

    https://tehnomax.me/mali-kucni-apara...ro-65l-eu.html

    Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to isnogood For This Useful Post:


  25. #3071
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    8,148
    Thanks Thanks Given 
    661
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Ima li neko mozda gorenje slim masinu za pranje vesa ? Bubanj 7 kg
    Tako zna da zalupa kad krece prvi put u centrifugu posle izbacivanja prve vode da streknemo svi u kucu
    Zvah call centar i ljubasna gospodja mi kaze da treba da gledamo sto i kako ubacamo u masinu
    Kaze npr ne moze samo krpe da se peru nego mora da bude i manjih i vecih predmeta i sl a sve to prica kako bi me sacuvala da ne platim dolazak majstora a masini nije nista
    I jos kaze da ona ima senzor bas zbog tih stvari i da elektronika to onda ispegla
    ALI mislim da amortizeri ne valjaju jer i u toku centrifuge dok ne izbaci dobar dio vode i digne obrtaje na max bubanj nije bas izbalansiran nego drhti ka prase iznad ladnija splacina
    Pitanje
    Je li imao neko slican problem,zvao servis i sl? Neko iskustvo?
    Hvala
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  26. #3072
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,060
    Thanks Thanks Given 
    3,554
    Thanks Thanks Received 
    4,680
    Thanked in
    2,084 Posts

    Default

    Manje vise, svaka masina zna nekad da zalupa kad krene centrifuga ako je malo vesa u nju. Evo i moja Samsung zna ponekad, prvih par krugova, dok ne ufati zalet Pretpostavljam da je dobro iznivelisana.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  27. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  28. #3073
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    8,148
    Thanks Thanks Given 
    661
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Idealno iznivelisana,naravno
    Ne pomjera se ona s mjesta
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  29. #3074
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    Starije su tako znale kad ode osovina. Crkne lezaj, ne zamijeni se odma, osovina izbaci iz centra, posle promijenis lezaj al balans ne valja.

  30. #3075
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tico View Post
    Ima li neko mozda gorenje slim masinu za pranje vesa ? Bubanj 7 kg
    Tako zna da zalupa kad krece prvi put u centrifugu posle izbacivanja prve vode da streknemo svi u kucu
    Zvah call centar i ljubasna gospodja mi kaze da treba da gledamo sto i kako ubacamo u masinu
    Kaze npr ne moze samo krpe da se peru nego mora da bude i manjih i vecih predmeta i sl a sve to prica kako bi me sacuvala da ne platim dolazak majstora a masini nije nista
    I jos kaze da ona ima senzor bas zbog tih stvari i da elektronika to onda ispegla
    ALI mislim da amortizeri ne valjaju jer i u toku centrifuge dok ne izbaci dobar dio vode i digne obrtaje na max bubanj nije bas izbalansiran nego drhti ka prase iznad ladnija splacina
    Pitanje
    Je li imao neko slican problem,zvao servis i sl? Neko iskustvo?
    Hvala
    ne bilo ti tesko kad napunite masinu vesa i spremite je za pranje izvadi sve nazad i izvagaj... vrlo cesto ljudi nesvjesno natovare masinu i ta pocetna lupa ti je nista do visak tezine jer izbaca bubanj iz centra, isto se desava i sa susilicama
    "problem" je sto su spoljne dimenzije masina manje vise iste ko prije 30-40 godina, ali su bubnjevi sve veci i onda gotovo da nema "viska" prostora unutra da amortizuje ako malo vise isti proseta

    inace - za vecinu masina je "puna" kilaza okvirno kad ubacis ves unutra, obrnes rukom par puta da se rastrese (da nije sabijeno od ubacivanja) i on se prirodno stalozi do 3/4 visine bubnja... vjerovatno 9 od 10 korisnika to prekoraci redovno
    prepunjena masina je vrlo cesto i uzrok tome sto ostaju tragovi od praska po vesu jer ves nije dovoljno rastresen da bi se isprao kako treba

    elem, ako se ispostavi da je pretovarate - smanji malo... ako se ispostavi da i na npr 5kg lupa onda je do amortizera...
    lezaj/leziste lezaja ne bi trebalo da bude jer bi onda svaki put lupala kad krece u centrifugu
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  31. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


Page 123 of 129 FirstFirst ... 2373113119120121122123124125126127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem frizider mali veliki nebitno samo NK
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-07-17, 10:31
  2. Info Djelovi za veliki i mali servis
    By Bumble Bee in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-12-14, 18:23
  3. Replies: 59
    Last Post: 01-10-12, 23:25
  4. Mali/Veliki servis
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 28-09-10, 13:58
  5. Mali kucni aparati i rasveta
    By zlabra in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-08, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •