Originally Posted by Lapis Lazuli Meni se javila riječ! Transcendencija Originally Posted by Lapis Lazuli Ahaha zamisli temu, transcendentirate li sa voljenom osobom ? Ne bi bilo ni 3 posta. Sent from my SM-S23 using Tapatalk 1 : 5 A đe je nađe, kunem ti se, da mi to neko izgovori u krevet tačno bi se pobili mada, ima tuča koje lijepo umiju popravljat stvari
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Lapis Lazuli
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks