Originally Posted by zubizaretta Ne znam ni ko je dzigi niti ko je vladnik berlina u baru. Niti da berlin u bsru postoji. Izgleda da si mislila da se salim da nisam iz bara? Ti si onda beba. Fetus.Nisam ni ja iz Bara ali osnovne informacije za isti znam. Još ne znaš ko je Božidar Živković DŽIGI pa to ne znam što da ti rečem što ne znaš. @Lapis Lazuli i jare i pare. Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 11-01-26 at 00:14.
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Forum Rules
Bookmarks