Page 12 of 30 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #276
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Nadam se da vjeruju

  2. #277
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Što se ljudskog roda tiče ja se ničemu dobrom ne nadam.


  3. #278
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    To je vec old skul. Ko se nada od pocetka vijeka?

  4. #279
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    To je vec old skul. Ko se nada od pocetka vijeka?
    E ovaj biznis koji ja želim da razvijem sa nekim muškarcem a da ugušim strast je nešto čemu se nadam.Biodinamika.

    O biodinamici oduvijek sanjam.

  5. #280
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,855
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    963 Posts

    Default

    Ko zna, možda i nećeš morati da biraš. Najveća je laž da ne može i jare i pare.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  6. #281
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ko zna, možda i nećeš morati da biraš. Najveća je laž da ne može i jare i pare.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Jedino oca da mu saranim.

    Primitivno biće dozlaboga.

  7. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  8. #282
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,855
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    963 Posts

    Default

    Ahahahahah

    Bgm ako mu je tata takav, moguće da je i on povukao taj naopaki gen, prvo to provjeri dobro

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  9. #283
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Treba ugusit strast zarad biznisa! Vec je uspijevalo streberskim pokornicima da prosetaju lepotice decenijama. (ne samo njima da ne budem pogresno shvacen ali to je neka dirigovana projekcija) i sad cekam na svoj red da me prošetaju neke biznismenke jer reciprocitet novog doba nas miluje

  10. #284
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    @Lapis Lazuli

    Nije što je najgore otac mu je reka bratu ti neću ostaviti ništa jer mi se inati tebi oću sve a on je reka to što ćeš ti ostaviti meni ja ću da biram kome ću da podijelim a prvo ću bratu.

    To je KARAKTER od muškarca.

    Možda da mu oca ugasim.

    Last edited by Bluemoon; 10-01-26 at 23:41.

  11. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  12. #285
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Treba ugusit strast zarad biznisa! Vec je uspijevalo streberskim pokornicima da prosetaju lepotice decenijama. (ne samo njima da ne budem pogresno shvacen ali to je neka dirigovana projekcija) i sad cekam na svoj red da me prošetaju neke biznismenke jer reciprocitet novog doba nas miluje
    Nit smo u strast nit smo u biznis što oćeš?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  13. #286
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Nista. Samo se dopisujemo javno. Ko ti mislis da sam ja? Nevjernica?

  14. #287
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Dobra ti je ona pjesma o Baranima.Ja je nešto znam u praksi.


  15. #288
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Simpaticna istinita ironija. Pozdravljam

  16. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  17. #289
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,855
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,435
    Thanked in
    963 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    @Lapis Lazuli

    Nije što je najgore otac mu je reka bratu ti neću ostaviti ništa jer mi se inati tebi oću sve a on je reka to što ćeš ti ostaviti meni ja ću da biram kome ću da podijelim a prvo ću bratu.

    To je KARAKTER od muškarca.

    Možda da mu oca ugasim.
    Ne samo karakter, nego i lojalnost i bliskost s bratom. Nadam se da bi mu i brat razmišljao isto.

    A za oca.. samo vodi računa da ne bude neuredno i pobrini se da nema tragova

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  18. #290
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    @zubizaretta
    Jes ... baš se pitam onaj vlasnik kafane Berlin u Bar..u stvari ne pitam se sve je neđe neko veče na tu temu reka.
    Posebno što je pomenuo Džigija iz Nikšića.
    Last edited by Bluemoon; 10-01-26 at 23:56.

  19. #291
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ne samo karakter, nego i lojalnost i bliskost s bratom. Nadam se da bi mu i brat razmišljao isto.

    A za oca.. samo vodi računa da ne bude neuredno i pobrini se da nema tragova

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    OuH Yeah



    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 11-01-26 at 00:00.

  20. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  21. #292
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Ne znam ni ko je dzigi niti ko je vladnik berlina u baru. Niti da berlin u bsru postoji. Izgleda da si mislila da se salim da nisam iz bara?

  22. #293
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    Ne znam ni ko je dzigi niti ko je vladnik berlina u baru. Niti da berlin u bsru postoji. Izgleda da si mislila da se salim da nisam iz bara?
    Ti si onda beba.

    Fetus.Nisam ni ja iz Bara ali osnovne informacije za isti znam.
    Još ne znaš ko je Božidar Živković DŽIGI pa to ne znam što da ti rečem što ne znaš.

    @Lapis Lazuli i jare i pare.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 11-01-26 at 00:14.

  23. #294
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    U bebo bebo, jeste da smo se razveli skoro i da mi jee izgledalo kao nepravda ali spreman sam za nove pobjede

  24. #295
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Moralne i duhovne

  25. #296
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zubizaretta View Post
    U bebo bebo, jeste da smo se razveli skoro i da mi jee izgledalo kao nepravda ali spreman sam za nove pobjede
    Mi se nikad nismo ni uzimali a kamoli razveli.

    Zbilja, ne znaš ko je Džigi?





    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 11-01-26 at 00:22.

  26. #297
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Ne ja i ti vec moja nekoc zakonita zena i ja. Plus sam sahranio psa u medjuvremenu, prastajte sto se glupiram ali treba stres na salu udarit'.

    Mozda kad bih ga vidio ako bi vec teoretski trebao? Ne mogu da vizualizujem

  27. #298
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,795
    Thanks Thanks Given 
    24,023
    Thanks Thanks Received 
    9,886
    Thanked in
    7,394 Posts

    Default

    A jel znaš ko je Pinki?


  28. #299
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Sto bi rekao martin luter king jr svojevremeno 'thank god almigty, free at last'

  29. #300
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,152
    Thanks Thanks Given 
    623
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    899 Posts

    Default

    Neko ko se zove pinki ne zaluzuje moju paznju (makar bez debelog temelja)

    Pretpostavljam neki OG sa Zemuna ili Rakovice da ne uvrijedim Austrougarski Zemun

Page 12 of 30 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •