
Originally Posted by
Bluemoon
Baš si me razočarao sva perverzija ti se završava ko onome na veš mašini.
Sobno cvijeće neću komentarisati.
Buva znaš kako tu si ispa ponajviše zapravo muževan.

A i tamo đe si skupljao mirise iz dvorišta od osušenih citrusa i stavio u auto.
Blu, što bi rekli Topalovići-
ja sam poslednji put bio muževan krajem prošlog veka
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Bookmarks