Page 7 of 30 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #151
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Bogart

    Taman bih mogla ovih dana opet gledat Kazablanku. Taj film odgledam bar jednom godišnje. Isto kao i Kuma.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  3. #152
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    A nee, i učiteljicu je prvo spomenuo Buva.

    Znači on tu vodu na svoju vodenicu indirektno okreće

    A i ja sam se samoprozvala za fikus 🪴

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Blue će bolje znat, ali da tebe prvo pitam: s čim se fikus slaže? Znaš ono, da ima biljki kojima neke biljke pogoduju u blizini a neke baš suprotno.
    Prije no što to Blue akademski obrazloži da se i ja samoprozovem bršljanom pa nek nam uradi taj floroskop ili floralnu kartu. Umijem se svezat za nešto ili nekog a isto tako i kad ščepam/zapletem se o nešto/nekog baš sam žilav ako nas oće razdvojit. Neki bi rekli da sam guba, ja bih ipak volio da me zovu bršljanom. Znači obični bršljan sam, ne onaj otrovni.
    Vjerujte, mjerio sam. 36.5. Ko zna od čega mi je ovo buncanje.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  5. #153
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,856
    Thanks Thanks Given 
    24,040
    Thanks Thanks Received 
    9,901
    Thanked in
    7,407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ne moram otvarat, i to se može podvest pod Popravke

    Hemfri Bogart, Džejmi Stjuart, Pol Njumen, Džeremi Ajrons, Denijel Dej Luis, Kilian Marfi, Timoti Šalame

    No me zbilja tu ništa ne treba slušat, mene je i trapavo ružnjikasta Keri Kondon jedna od najljepših žena koje sam ikad vidio
    Da ali ipak kad si otvorio na podforum muzike plesnu temu postavio si frontmena Stormea.
    Možda se tvoja muževnost ona prava ipak ogleda u njemu ispod svih slojeva odbrane nekom socijalno uvreženom muževnošću.

  6. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  7. #154
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Bogart

    Taman bih mogla ovih dana opet gledat Kazablanku. Taj film odgledam bar jednom godišnje. Isto kao i Kuma.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Ne smijem ti napisat što mislim za ta dva filma, e će extra odma opet u minere
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  8. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  9. #155
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Blue će bolje znat, ali da tebe prvo pitam: s čim se fikus slaže?
    Veze nemam, navela sam fikus samo jer je neprimjetan a tome težim i ja

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  10. #156
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,856
    Thanks Thanks Given 
    24,040
    Thanks Thanks Received 
    9,901
    Thanked in
    7,407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Blue će bolje znat, ali da tebe prvo pitam: s čim se fikus slaže? Znaš ono, da ima biljki kojima neke biljke pogoduju u blizini a neke baš suprotno.
    Prije no što to Blue akademski obrazloži da se i ja samoprozovem bršljanom pa nek nam uradi taj floroskop ili floralnu kartu. Umijem se svezat za nešto ili nekog a isto tako i kad ščepam/zapletem se o nešto/nekog baš sam žilav ako nas oće razdvojit. Neki bi rekli da sam guba, ja bih ipak volio da me zovu bršljanom. Znači obični bršljan sam, ne onaj otrovni.
    Vjerujte, mjerio sam. 36.5. Ko zna od čega mi je ovo buncanje.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Nešto mi nije zanimljivo sobno cvijeće no što izbjegavaš da zboriš o pumpama

  11. #157
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    popravlja li seks vas?

  12. #158
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Ne smijem ti napisat što mislim za ta dva filma, e će extra odma opet u minere
    Eh eto ti sad... pa nek se ne brinu oni, ostaćeš im vjeran i ako podijeliš te misli

    I Niske strasti isto gledam jednom godišnje. Mislim da mi nema dražeg ženskog filmskog lika od Catherine Tramell.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  13. The Following 3 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  14. #159
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Da ali ipak kad si otvorio na podforum muzike plesnu temu postavio si frontmena Stormea.
    Možda se tvoja muževnost ona prava ipak ogleda u njemu ispod svih slojeva odbrane nekom socijalno uvreženom muževnošću.

    Što bi čiča Draža reko- srećom, ne sećam se

    Inače, otac mi je bio vjerovatno najmuževnije čeljade što su moje oči gledale, a toliko je nevjerovatno sličio na Gregori Peka da njega isključivo zbog toga nisam na taj spisak metnuo

    Pa tek viđi onda zaplet

    Eto, umjesto da se izjašnjavate popravljate li, završismo u pedagogije i psihologije, joni i ja jedini pokusni kunići
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  15. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  16. #160
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Nešto mi nije zanimljivo sobno cvijeće no što izbjegavaš da zboriš o pumpama
    Ma nekako me ta metafora baš ne inspiriše, a nije da mi treba nešto puno za lascivne asocijacije.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  18. #161
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ma nekako me ta metafora baš ne inspiriše, a nije da mi treba nešto puno za lascivne asocijacije.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Hm. Dokazano znam da, ako posiješ peršun blizu paradajza, paradajz bude još gomilu ukusniji. Ali ovo vaše, teži slučaj, nesam pametan
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  19. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  20. #162
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,856
    Thanks Thanks Given 
    24,040
    Thanks Thanks Received 
    9,901
    Thanked in
    7,407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ma nekako me ta metafora baš ne inspiriše, a nije da mi treba nešto puno za lascivne asocijacije.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Baš si me razočarao sva perverzija ti se završava ko onome na veš mašini.

    Sobno cvijeće neću komentarisati.

    Buva znaš kako tu si ispa ponajviše zapravo muževan.
    A i tamo đe si skupljao mirise iz dvorišta od osušenih citrusa i stavio u auto.

  21. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  22. #163
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    Na veš mašini se ne završavaju perverzije. Tu tek počinju

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  24. #164
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Eh eto ti sad... pa nek se ne brinu oni, ostaćeš im vjeran i ako podijeliš te misli

    I Niske strasti isto gledam jednom godišnje. Mislim da mi nema dražeg ženskog filmskog lika od Catherine Tramell.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Kazablanka mi je najvoljeniji film svih vremena, čak i ispred Kuće čudnih duša, a Kum (i to i prvi i drugi) jedini film od tri ure kojem sam svaki sekund, svakog od milion puta što sam ga gledao, skroz progutao.

    Savjetovao bih ti iskreno da se ozbiljno zabrineš što ličiš na mene, dokazi priloženi svih 6-7 strana natrag


    Tek da se Niskih strasti taknem, extra bi da je na Mars isti tren doletio i krenuo minerska sinhronizovanja
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  25. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  26. #165
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Baš si me razočarao sva perverzija ti se završava ko onome na veš mašini.

    Sobno cvijeće neću komentarisati.

    Buva znaš kako tu si ispa ponajviše zapravo muževan.
    A i tamo đe si skupljao mirise iz dvorišta od osušenih citrusa i stavio u auto.
    Blu, što bi rekli Topalovići-

    ja sam poslednji put bio muževan krajem prošlog veka
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  27. #166
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Na veš mašini se ne završavaju perverzije. Tu tek počinju

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

    Bukvalno se jedini držiš teme. Uz mene. I zato junački obojica naebasmo. Nešto ovđe nije u redu. Provjeri toplomjer

    A časti mi i vi ostali dobro da se toplotno izmjerite
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  28. #167
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,856
    Thanks Thanks Given 
    24,040
    Thanks Thanks Received 
    9,901
    Thanked in
    7,407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Na veš mašini se ne završavaju perverzije. Tu tek počinju

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Ne, ne klipna pumpa ili centrifugalna je perverzija a veš mašina je smejurija.

  29. #168
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,856
    Thanks Thanks Given 
    24,040
    Thanks Thanks Received 
    9,901
    Thanked in
    7,407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Blu, što bi rekli Topalovići-

    ja sam poslednji put bio muževan krajem prošlog veka
    Ko te pita za sud o tebi, valjda nisi validan o sebi da sudiš.

    Ne da si muževan no si doktor muževnosti ja da ti rečem.

  30. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  31. #169
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    Slažem se da je veš mašina smejurija. Mislim, to je za početnike

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  32. #170
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Kazablanka mi je najvoljeniji film svih vremena, čak i ispred Kuće čudnih duša, a Kum (i to i prvi i drugi) jedini film od tri ure kojem sam svaki sekund, svakog od milion puta što sam ga gledao, skroz progutao.

    Savjetovao bih ti iskreno da se ozbiljno zabrineš što ličiš na mene, dokazi priloženi svih 6-7 strana natrag
    Je l' ovo hoćeš da mi kažeš da sam muževna ?

    Za filmove mi je milo, stvarno jesu posebni. Iako ima još mnogo kultnih filmova vrijednih gledanja, mislim da se svakome izdvoji jedan ili par njih koji zauzmu to neko posebno mjesto.

    Kad pomenu duge, mislim da mi je najduži film koji sam gledala bio Prohujalo s vihorom. 4h. A gledala sam bez da trepnem, iako sam prethodno smatrala da mora da je to neki krindž.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  33. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  34. #171
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,013
    Thanks Thanks Received 
    8,871
    Thanked in
    4,310 Posts

    Default

    Kazablanka,Kum, Niske strasti...eeee,ne znate vi konvencionalci što je muka. Zamislite da vam se sviđa, odnosno da ste ga odgledali baš,baš dosta puta-Let iznad kukavičjeg gnijezda?!
    Čak mi je i Jack N⁰1 glumac. E to je muka, braćo i sestre.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  35. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  36. #172
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,856
    Thanks Thanks Given 
    24,040
    Thanks Thanks Received 
    9,901
    Thanked in
    7,407 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Slažem se da je veš mašina smejurija. Mislim, to je za početnike

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Pa jesi se ti zaglavio u početnike?

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  37. #173
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,159
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Jedina makar za mene istina ovog naseg "matrixa" je da je sve u balansima...

    E sad, kad u tu jednacinu ubrojimo i ljudsku prirodu, ljudski duh, ljudske instikte plus sex vec na samom pocetku nalazimo na odredjene nepravilnosti (da ne kazem bagove) te samo rijesenje iste nema egzatktno tacnu cifru... Tako da to sve varira i gravitira ka varijabilama, ponekad i radikalnim kroz jedinicu vremena...
    Naime, gledano kroz prizmu para koji zivi monogamno decenijama pisi da ne znam kako bi ve savjetova'... Pod ovim "ve" ne mislim konkterno na stvoritelja teme da ne bude zabune i licnih nerazumijevanja.

  38. The Following User Says Thank You to zubizaretta For This Useful Post:


  39. #174
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Je l' ovo hoćeš da mi kažeš da sam muževna ?

    Za filmove mi je milo, stvarno jesu posebni. Iako ima još mnogo kultnih filmova vrijednih gledanja, mislim da se svakome izdvoji jedan ili par njih koji zauzmu to neko posebno mjesto.

    Kad pomenu duge, mislim da mi je najduži film koji sam gledala bio Prohujalo s vihorom. 4h. A gledala sam bez da trepnem, iako sam prethodno smatrala da mora da je to neki krindž.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Odgledao sam ga jednom u životu, i progutao me. Jedini film ikad. No sam od naopake građe, i dva puta ga nisam mogo pogledat.

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Kazablanka,Kum, Niske strasti...eeee,ne znate vi konvencionalci što je muka. Zamislite da vam se sviđa, odnosno da ste ga odgledali baš,baš dosta puta-Let iznad kulavičjeg gnijezda?!
    Čak mi je i Jack N⁰1 glumac. E to je muka, braćo i sestre.

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    I film i Džek su totalni, znaš ti dobro da postoji razlog što se tako lijepo slažemo u braku iako na As good as it gets vazda radije pomislim (saće opet onaj gej lobi)

    Nego, što bi nakraj, popravlja li iko išta, osim klipova i veš mašina i saksija, aman?
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  40. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  41. #175
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ko te pita za sud o tebi, valjda nisi validan o sebi da sudiš.

    Ne da si muževan no si doktor muževnosti ja da ti rečem.

    Kuku, da ne izgoreh od ove avetinjajuće groznice, sad bi se svega mi zacrvenio Neka, đaole, ne igraj se vatrom dok su extra i joni u blizini
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  42. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


Page 7 of 30 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •