
Originally Posted by
joni
Asocira me ovaj izraz 'ponamještanje' na vic kad je Mujo dospio na sud zbog silovanja Fate. Priča Fata kako se odvijalo silovanje. Veli, sva u suzama, da je silovana straga. Sudija gleda Muja, nema u njega 1.60, Fata 2.05, ne može da ne pita Fatu kako mu je to malo nelogično s obzirom na razliku u visini, a veli Fata, pa dobro, malo sam se i ja sagnula/ponamjestila.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Bookmarks