Ja se više ne vezujem, strava osjećaj.![]()
Ahahahahahahaha
Diranja se zaslužuju, kako sudim sebi, tako drugima. A ti ga svakako zaslužuješ, pa onda da ti odgovorim- ništaiako se pitam.
Koen bi mi nekako išo samo uz joni+ja, ne srdi se
Nema kuđ više skakat, sad joj je vrijeme da i nju bunarišem ko što sam sebe ovđe danas![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Ili samo evociranje zajedničkih uspomena
Evo, smiriću se
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Što jesi pravio recke ka u tvorza?Eh ne sumnjam da je iskustva iza tebe zato se i sprdaš ođe s nama.
![]()
Mislila sam na evociranje uspomena sa Jonijem
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Evo ga ovaj sad.
Inače, Buva, jesi primijetio trend:jedna koleginica se samopredstavila ka učiteljica, druga spominje pedagogiju u nekoliko postova...Velim ti ja popravlja-ne popravlja, vazda ima prostora za učenje i popravke. Nikad sreće pa ni onda kad je sve ispravno.
No, fali ođe @aLaPaCha da čujemo njene metode. No, izgleda nema ona kad. Mora da joj polaže neki na popravni/avgustovski rok
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Skontao sam- svi sve o svemu pričaju- dok je o meni i tebi a sebe ne pominju
https://www.youtube.com/shorts/oSP6FH0yThw
eto im pedagogija![]()
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Ja sam uvijek za napredak
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks