Originally Posted by Buva+gacce Pa kad je ono bila pedagoška pjesma, a ovo tvoje više neka muzika uz rad Zavisi od prilike može nekad i duhovna muzika moš mislit koja je to tek perverzija.
Buva+gacce
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks