Page 3 of 30 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 734

Thread: Popravljate li seks?

  1. #51
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ako već u seksu treba nešto da se popravlja znači da je odnos u stvari dubunski neđe u zastoju ka onaj kanal u Marezu.Tako da tu zapravo treba popravljati seks je samo šlag na torti, ili trešnjica na šlagu na torti.

    JBG lajf iz lajk det no znaš i ti to sam.
    Popravljanje=poljepšavanje=vazda ima još i može više=samo treba imat želje, volje, mašte, igre, i koje zrno iskrene ljubavi neće škodit
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  2. #52
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Da bi znala na što mislim moraš i ti zakučit isti virus ko i ja A to neće ići jer sam posesivniji čak i od joni, pa ni viruse ne dam bez borbe do poslednjega
    Kasno sad, ja sam bila prehlađena iza Nove godine, ali nisam imala tih nebogougodnih misli kao ti.

    Dobro je i što nemamo virus u istom trenutku, jer bi nas Extra i Joni prozivali da smo sinhronizovani, kao nekad ranije
    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Pa normalno da si kriva, neću valjda bit ja?
    E jes kako ne

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  4. #53
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Ko misli da razvitak ove teme Buvi snižava temperaturu, nek mi dodijeli 'thank' na ovaj post.
    Ko misli da mu je temperatura skočila toliko da je ostao trajno neplodan, nek ne udara 'thank'
    Hi,hi,hiiii(hijenin osmijeh)

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  6. #54
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    500
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Sta je ovo sve penzioner do penzionera a gle im tema ccc

  7. The Following User Says Thank You to JigSaw For This Useful Post:


  8. #55
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Sta je ovo sve penzioner do penzionera a gle im tema ccc
    Što bi reka Buva: pušti ti nas PIO korisnike i naše teme, no...popravljaš li ti, tj. popravljate li vi mlađi ?


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  10. #56
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,909
    Thanks Thanks Given 
    24,059
    Thanks Thanks Received 
    9,917
    Thanked in
    7,417 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Popravljanje=poljepšavanje=vazda ima još i može više=samo treba imat želje, volje, mašte, igre, i koje zrno iskrene ljubavi neće škodit
    Pa to je opet između dvoje nema generalnih recepata.

    Dvoje imaju pri tom sofisticiran interni jezik koje okolina ne kapira.Nekad je i pogled dovoljan.Onaj "pokvareni". Savršen jezik između dvoje je korjen dobrog seksa.I sve u istome može u trenutku i da se imrpovizuje kao u dobrim predstavama.I da igra, igra je najbitnija jer ko na igru zaboravi postane težak smarač i sebi i partneru.Ona dječja neiskvarenost/bezazlenost i tako već lude ideje.

    Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk

  11. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  12. #57
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Popravljanje=poljepšavanje=vazda ima još i može više=samo treba imat želje, volje, mašte, igre, i koje zrno iskrene ljubavi neće škodit
    Onda je trebalo preciznije da se izraziš

    Popravka taman i asocira na to da je nešto loše.

    Eto sam opet učiteljica




    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  14. #58
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    @joni Pa i Bikovi i Škorpije su posesivni, zato ste dobar par, pa je šteta da vam se tako ljubav završi 沈

    A Extra je dobar momak, možda da ipak razmisliš da živite skladno vaš, ono što bi Francuzi nazvali, menage a trois ?



    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    I ja isto tvrdim da, samo etxravagancina expertiza i blumunkina iskrenost, ovu temu mogu spasit od besmisla. A i joni i mene od sramote junačke, urnisa nas ti

    Javlja mi se ona bračna terapeutkinja iz one serije o mafiji i pranju para, kad nas tako iseciraš
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  15. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  16. #59
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Ahahah, sve ću vas izanalizirat, samo da ja ne odgovorim

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  17. The Following 3 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  18. #60
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Kasno sad, ja sam bila prehlađena iza Nove godine, ali nisam imala tih nebogougodnih misli kao ti.

    Dobro je i što nemamo virus u istom trenutku, jer bi nas Extra i Joni prozivali da smo sinhronizovani, kao nekad ranije

    E jes kako ne

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Nikad nije kasno da se boluje slasno

    Mislim da bi nas ovom prilikom već oglasili da smo nad-sinhronizovani

    Pa i jes
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  19. #61
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Ahahah, sve ću vas izanalizirat, samo da ja ne odgovorim

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Napokon neko nešto ovđe iskreno da kaže osim Blu koja drugo ne umije
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  20. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  21. #62
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JigSaw View Post
    Sta je ovo sve penzioner do penzionera a gle im tema ccc



    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  22. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  23. #63
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post

    Popravka taman i asocira na to da je nešto loše.





    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Griješiš ili nisi čitala postove kolege, mislim da je, EKV i njegovo čačkanje potpuno ispravnog BMW-a i Dacia-e. Ono, kad ti đao ne da mira pa popravljaš("čačkaš") i ono što radi odlično. E sad, kako se to završi, ne znam. Mislim da je od silnog uloženog truda i sredstava, kolega EKV digao ruke od tih auta i da ih je promijenio.
    Jer, draž je u popravkama a ne u posjedovanju ispravnog.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Last edited by joni; 10-01-26 at 16:57.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  25. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Гугловах како смо звали секс прије сто година. Не нађох одговор али наишао на овај чланак који има неколико интересантних детаља а и може бити некима на теми од користи.

    https://zena.net.hr/ljubav-i-seks/13...f-0242ac13002d
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  26. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  27. #65
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    Mislim da bi nas ovom prilikom već oglasili da smo nad-sinhronizovani
    Pusti to, nego jesi primijetio kako su sad obojica odsutni ?

    Joni se kao malo glasne da zavara trag.. ali sumnjivo je to meni, možda se sad popravljaju njih dvojica


    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  29. #66
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,909
    Thanks Thanks Given 
    24,059
    Thanks Thanks Received 
    9,917
    Thanked in
    7,417 Posts

    Default

    Ne vala pa kad smo na temi zamisli lažiraš da ti je dobro da bi se on osjećao bolje. Ili prefarbaš auto a trokira ti motor.

    Ili staviš stikere a alternator ti šteka.

  30. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  31. #67
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Ko misli da razvitak ove teme Buvi snižava temperaturu, nek mi dodijeli 'thank' na ovaj post.
    Ko misli da mu je temperatura skočila toliko da je ostao trajno neplodan, nek ne udara 'thank'
    Hi,hi,hiiii(hijenin osmijeh)

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk




    Znao sam da si pravo Draguljče
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  32. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  33. #68
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,909
    Thanks Thanks Given 
    24,059
    Thanks Thanks Received 
    9,917
    Thanked in
    7,417 Posts

    Default

    Naknadno viđeh jonijev post izgleda da volimo iste metafore.

  34. #69
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Jer, draž je u popravkama a ne u posjedovanju ispravnog.
    To vama, čikama



    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  35. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  36. #70
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Гугловах како смо звали секс прије сто година. Не нађох одговор али наишао на овај чланак који има неколико интересантних детаља а и може бити некима на теми од користи.

    https://zena.net.hr/ljubav-i-seks/13...f-0242ac13002d

    Zvanično proglašavam ovo za Ustav teme
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  37. #71
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Griješiš ili nisi čitala postove kolege, mislim da je, EKV i njegovo čačkanje potpuno ispravnog BMW-a i Dacia-e. Ono, kad ti đao ne da mira pa popravljaš("čačkaš") i ono što radi odlično. E sad, kako se to završi, ne znam. Mislim da je od silnog uloženog truda i sredstava, kolega EKV digao ruke od tih auta i da ih je promijenio.
    Jer, draž je u popravkama a ne u posjedovanju ispravnog.


    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

    Kolega, aksiom je- ako se ne popravlja, neće bit ispravno
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  38. The Following User Says Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  39. #72
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    To vama, čikama



    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Tačno sam znao da će nas navuć neđe na minu sa tom njegovom jezičinom
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  40. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  41. #73
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    5,892
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,762 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Pusti to, nego jesi primijetio kako su sad obojica odsutni ?

    Joni se kao malo glasne da zavara trag.. ali sumnjivo je to meni, možda se sad popravljaju njih dvojica


    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

    Mislim da su njih dvojica bili sinhronizovani po tom pitanju dok sam čak i ja još u pelene bio
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  42. The Following 2 Users Say Thank You to Buva+gacce For This Useful Post:


  43. #74
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ne vala pa kad smo na temi zamisli lažiraš da ti je dobro da bi se on osjećao bolje.
    Gore od žene koja lažira je muškarac koji to vidi i boli ga uvo.

    Tamo u ona privlačenja treba dodati još i ono da nije sebičan, ni u jednom smislu.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  44. The Following 2 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  45. #75
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,934
    Thanks Thanks Given 
    19,026
    Thanks Thanks Received 
    8,872
    Thanked in
    4,311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Pusti to, nego jesi primijetio kako su sad obojica odsutni ?

    Joni se kao malo glasne da zavara trag.. ali sumnjivo je to meni, možda se sad popravljaju njih dvojica


    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Hahaha, e ludačo.
    Zamisli kad mi se u glavu pojavio selfi Šaka polumente iz kreveta. Kakve si ti asocijacije u stanju da stvoriš...ja da sam na tvoje mjesto plašio bih se samog sebe...ili bi se stidio.
    Samo da puštim moju i extrinu sliku iz kreveta pa da vas sve pogasimo...zajedno sa temom.
    Odoh ja sad da vidim đeci za ski opremu. "Kume, dosta je bilo. Ja sad idem..." Bješe li tako govorio Viljuška iz LSLG?

    Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
    Last edited by joni; 10-01-26 at 17:08.

  46. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


Page 3 of 30 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moze li seks da bude los ?
    By Iz_dana_u_dan in forum Sex i erotika
    Replies: 51
    Last Post: 11-05-05, 15:54
  2. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 12:09
  3. Seks i ljubav?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 49
    Last Post: 01-05-05, 09:16
  4. Seks na prvom sastanku
    By Grofica in forum Sex i erotika
    Replies: 69
    Last Post: 21-06-04, 13:12
  5. Durovic i Marovic rasvjetljavaju seks-aferu
    By Cetinjanin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 24-02-04, 06:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •