Originally Posted by Jakuza Ne da ce ga biti, nego ce ga biti i previse, da se covjek zapita je li Podgorica ili Zabljak. Po modelima koje pratimo mi meteo entuzijasti bice snijega i snijeznih radosti vec kroz 6 dana i trajace dugo, dugo. @Jakuza daj neki update Poslato sa DNY-NX9 pomoću Tapatoka
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks