Originally Posted by avet Voda sa Mareze nije za piće ni nakon prokuvavanja https://www.cdm.me/drustvo/voda-sa-m...-prokuvavanja/ Kad se napravi naselje na Velje brdo, sve ce to bit kako treba.
- Smrt fasizmu baba - I tebi sinko, i tebi
crane_operator, extravaganca, Martin Mcfly, zvoncica
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Forum Rules
Bookmarks