Okle? Cetvrtam max 6, min -2. Oblacno i bez padavina. Sve i da nesto padne nakon 2 am, porosice u najboljem slucaju.
Ja ne znam zasto svi pratite rtcg i vijesti tv koji sve promasuju? Ili je samo meni stock app sa telefona manje vise tacna vazda 2 dana unaprijed![]()





Reply With Quote
Bookmarks