Fin im je ova crveni meteo alarm ili koja boja već.
Petrovac kišica ako malo strcne...
Ako nstavi ovako, a izgleda da oce..primakmucemo se ovim maximuma od prije 15 godina
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Па га онда ваде о државном трошку...
https://www.facebook.com/share/r/1DXP4PF1Sq/
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Trebalo ga je, dok je bio samo u sortsu, kakvim mokrim konopom dobro po ledjima izdevetat, da mu ne pada na pamet ni u sred ljeta da udje u more
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Očekivao sam da je jezero malo naraslo...
Za sad ništa kao da nije ni padala.
Evo jos budala, pa im covjek ruke ne bi lomio.
NE ČINITE TO
https://radiokotor.info/clanak/drust...4%8Cinite-to/2
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ka onaj Bosanac u Dubrovnik...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Od 7og do 14og Januara prognoza za Kolašin, Šavnik i Žabljak
Ova slika nije reklama – ovo je prognoza od badnje večeri.
❄️ Snijeg gotovo svaki dan
Jak vjetar – smetovi i zatrpani putevi
Poledica 24/7 – asfalt postaje klizalište
Noći 8. i 9.1. do -20C, danju ispod nule
Čišćenje kasni, lokalni putevi često neprohodni.
Mogući prekidi struje i vode.
Poruka za sve:
Ne pitajte hoće li padati snijeg – pitajte koju lopatu prvo uzeti.
Da se nece sto mijenjat u PG? Dobih plovne kozice izmedju prstiju od ove kise...
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Isto. Uvjeravam sebe da sam labrador prine nego zaba![]()
Zgrade iza Multicoma su u 90 % na septičke .
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Ja i dalje ne mogu da vjerujem u to ali ocigledno ima istine
sto me ovo ubijedjuju da su nedje čuli da od cetvrtka DANIMA pada snijeg čak i kod nas buđavih nesretnjika?
Kako da vam kažem..volim snijeg na planini, baš volim, čak sam uživala u skijanju dok sam imala života za taj sport, malo, za svoju dušu, i od onih sam što vise po meteo-foruma i čekaju da počne snijeg da pada, iako znam da je u Podgorici snijeg lijep deet minuta i nastaje mrzna bljuzga koju normalno čeljade ne može voljeti, ali i to mi je ljepše od ovoga! Znači, osim što sam meteopata i sve me boli kad kiša pada i nemam pritiska i nemam života, bre, ne podnosim da sam mokra...ne mogu ovo više
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
Okle? Cetvrtam max 6, min -2. Oblacno i bez padavina. Sve i da nesto padne nakon 2 am, porosice u najboljem slucaju.
Ja ne znam zasto svi pratite rtcg i vijesti tv koji sve promasuju? Ili je samo meni stock app sa telefona manje vise tacna vazda 2 dana unaprijed![]()
Last edited by zubizaretta; 06-01-26 at 22:28.
Pratili bi forum sa meteo.co.me sajta (najtačnije prognoze) ali ima više mjeseci kako je ugašen, bez ikakvog obavještenja.
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks