Originally Posted by Bluemoon Jel ovo govoriš i za Novi i primorje inače? Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk Primorje je sve do Podgorice Da govorim za primorje a vidim da nista drugacije nece biti ni u PG
Bluemoon
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Forum Rules
Bookmarks