Page 144 of 144 FirstFirst ... 4494134140141142143144
Results 3,576 to 3,586 of 3586

Thread: CINEPLEXX program (www.cineplexx.me)

  1. #3576
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,045
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,917
    Thanked in
    4,308 Posts

    Default

    Ali najjace, nasmrkani general.

    izvint'e, morala sam.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  3. #3577
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Ali najjace, nasmrkani general.

    izvint'e, morala sam.
    Ahahahhaha definitivno odustajem od takvog bulšita.Još su digli kartu na skoro 10 eura.

    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  4. #3578
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,615
    Thanks Thanks Given 
    6,177
    Thanks Thanks Received 
    5,814
    Thanked in
    3,364 Posts

    Default

    Porodicni izlazak u bioskop kao rucak u rostiljijadu

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  5. #3579
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Ovo je najgori dio avatara. U nekim momentima sam imala osjecaj da su dodavali scene naknadno, prelazi odjednom.
    I sto je nekima bljuc ona americka patetika, jos im je gori humor i jos ponesto sto su dodali. Da ne lajem.
    E ovome je ljepota filmova. Svi možemo da iskažemo stav i da prihvatimo.
    Naravno, da ne ubjeđujemo da je ovaj drugi u krivu.

  6. #3580
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Porodicni izlazak u bioskop kao rucak u rostiljijadu

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk
    Istina, istina., mada daju one bodove. Valja da se iskoriste kada su ovi dugački filmovi kao Avatar, kada karta bude oko 12 eura.

  7. The Following User Says Thank You to Mr_G_rUzNi For This Useful Post:


  8. #3581
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    A što vrijedi kad su sve klasike upropastili ne oni no holivud žali bože ratove zvijezda reko aj.To je pakao što su učinjeli od Ratova Zvijezda.
    Ali nema veze, sloboda izbora.Po opisu koleginice Avatara bojim se ista storija.I još tri sata da slušaš pored sebe nekoga ko zoblje kokice.

    I.T.-a od horora su pretvorili u komediju.Istu sudbinu je doživio The Crow.
    Svaki mogući rimejk im Q ne valja.I nije tu stvar do para.Meni je drago što je koleginica rekla što je rekla neće me to ***** od sinepleksa definitivno više gledat neće iako sam ono baš mislila aj da vidim taj novi Avatar.

  9. #3582
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    @Bluemoon gledala Dune od Vilneva ili od Linča?
    Nije baš da je svaki rimejk loš. Treba li da se rade rimejki, treba. Ispadne po neki da bude dobar. Čim je tako, bogatiji smo za nešto.
    Ima li orginalih naslova, ima i biće. Da li su dovoljno ispraćeni? Nisu. Slabo ili nema filmskih festivala ino/domaćih filmova. Dobijam li pozive za njih, ne dobijam. Bi li volio, volio bih. Gledam li kvalitetne filmove, ne.
    Imamo jedan bioskop, pa je dostini to reper o filmovima koji su novi. Cineplex u prosjeku ima oko 6-7 različitih filmova dnevno. I to je nešto.
    Titograd je imao 3+1 bioskop. Ovaj + jedan je bio u sklopu Debele Berte.
    Koliko toliko se trudilo, ali se i tada išlo na komercijalu.
    Svakako postoje kolege koji više mogu ili su pozvaniji da kažu ponešto o ovome.
    Last edited by Mr_G_rUzNi; 04-01-26 at 15:58.

  10. #3583
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    E ne znam i ovi filmski festivali što sam pratila a ulaz je inače free su se pretvorili u treš.
    Kinoteka pušta neke klasike i to, ambasade puštaju što je njih volja, ali realno to nam je što nam je.
    No da skratim storiju oko Avatara, to me sve podsjeća kad sam se zajebala odgledala Top Gun i naknadno shvatila da gledam jednu tešku propagandu.

    Star Vars je Disney uništio kad je uzeo autorska prava.I Avatar je Disneyev a oni sve više tonu po mom nekom mišljenju ka dnu.

  11. #3584
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    2,273
    Thanks Thanks Received 
    629
    Thanked in
    328 Posts

    Default

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	Screenshot 2026-03-11 at 22.47.45.jpg 
Views:	38 
Size:	2.9 KB 
ID:	180357  
    SMRT FAŠIZMU!

  12. #3585
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,808
    Thanks Thanks Given 
    24,029
    Thanks Thanks Received 
    9,893
    Thanked in
    7,401 Posts

    Default

    E ne mogu da vjerujem da puštaju ovaj film knjiga na kom je zasnovana je težak treš samo film mogu da zamislim tek kakav je.



    Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk

  13. #3586
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,385
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Pogledah Obraz Nikole Vukčevića. Malo težak, ali odličan film. Ne ostavlja ravnodušnim.
    Tko leti, vrijedi...

Page 144 of 144 FirstFirst ... 4494134140141142143144

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Program za DVD
    By Poseydon in forum Software
    Replies: 1
    Last Post: 08-03-08, 12:18
  2. Program
    By PubertetBoy*Bigo in forum Software
    Replies: 5
    Last Post: 29-11-07, 23:07
  3. Program
    By LeeiF in forum Software
    Replies: 16
    Last Post: 15-11-07, 19:31
  4. fax program za dsl
    By gagav in forum Software
    Replies: 2
    Last Post: 23-03-07, 12:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •