Što da radim prijatelju, kad nema ko drugi?
Nerviraju me svetosavske laži, a ja shvatam kad neko nešto iznese a nema na to odgovora, onda je to po meni odobravanje. Tako DPS i ubogi crnogorski nacionalni radnici, koji su ili priglupi ili neupućeni, stalno prećutkuju svetosavske laži. Zbog toga je mnogo ljudi posrbljeno, zbog ćutanja, i skrivanja crnogorske prošlosti.
E barem ovđe laži neće proći!
Ja znam da mnogi čitaju ovo što postavim, pamte, i pričaju ako dođu u priliku, ja sam zadovoljan zbog toga.
Mnogi Srbi i posrbljeni Crnogorci kad se sretnu sa ovim ovđe su vrlo ljuti na mene, što sam iznio dokumenta, izvore?!!
To je meni jako smiješno, ljute se na mene, ne ljute se na one koji su sakrili istinu od njih, ne ljute se ni na autore dokumenata, na same izvore/dokumenta, već se ljute na mene!!! :lolblue::lolblue::lolblue:






Reply With Quote
Bookmarks