Gledam rezultate od sinoć, pa mi u oči upade Atlanta - Čikago 150:152, i to bez produžetaka.
A kakav je ovo rezultat brate mili, do prije neku godinu su se ljudi sprdali kad bi ovo bilo na All Star utakmici đe je odbrana misaona imenica.
Rafalna paljba sa linije za 3 poena, oba tima skoro na 50% učinka. Atlanta imala skoro isti broj šuteva za 2 i 3 poena, vidi se da se Tre Young vratio u ekipu.![]()




Reply With Quote
.
Bookmarks