A u suštini u pravu si hvala drug ništa nema potreba da editujem.
Ono ko vas cijeli svijet jebe.
Guten guten nahte drugari.
Tu es mon hero.
Tu es mon héro!
Kako Toni repertira.
A taj Konstatinović je sve nas opisa odo laka ti noć no-mercy.
Koja je fora s jelenskim rogovima na krov od auta + crveni nos na hladnjaku? Je li to neka jegermajster varijanta ili ljudi sad tako iskazuju novogodišnje raspoloženje?
Debilana.
Evo mi ga jedan takav ispred zgrade. Seljačina, šljega...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Viđeh i ja neka novokomponovana dramoserija ako im je lijepo sa tim rogovima na auto meni je još draže zbog njih mene više brinu grijači u kakvom su mi stanju na moju krtntiju od pasata.
Ja sam ti sa autom nešto drug ka onaj inspektor draguljče u crtani a drugima sve najbolje želim.![]()
Ahahahha obožavam ovaj crtani.
Najjači!
Kako sam počinula bez alarma 3 dana
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Aooo kakvi smarači. Ne crnjačitešto vas boli Q ko šta kači po autima.
Meni je bila dobra fora prije nekolike godine kad sma vido jednu zgodnu plavušu da fura to. A možda je i do toga što je bila prva ili bar među prvima. A najvjerovatnije je bilo zbog toga jer je zgodna plavuša.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Last edited by extravaganca; 21-12-25 at 21:14.
Ja na moje nemam što da okačim no da tražim majstora za grijače.Tačno mi je ali akumulator crka zbog grijača.Šiber me zajebava.Najjače još i rogove da mu okačim.
Sa sobom da se ondaK sprdam.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
@joni znaš li ti sa grijačima zajebavam se imam odličnog električara zajebi elitu majstori su zakon.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Посебна је та ароганција аристократије црногорске.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Ništa meni u toj rečenici nema sporno. Čuo je neđe tako...
Pušti....
Last edited by aLaPaCha; 21-12-25 at 21:51.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Joni je manijak.
Nisi znao?
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Nebitno jedan mi je rekao ođe da se zove Ivan.
Njemu sve njemu želim najbolje i laku noć đe god da je sad.
Last edited by Bluemoon; 21-12-25 at 22:02.
There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)
Bookmarks