Mjenjao sam ljetos soferku,to je bilo sve ok do prije mjesec dana poceo se cut neki zvuk ko da nesto krcne jednom u tabli,i svakim danom sve jace i jace
Juce 120-130 vozim i svaka neravnina na putu krcka sve zivo,provalio sam sta
Izgleda ko da je dobro leglo ali se cujem ima lufta malo kad pritisnem rukom
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
![]()



Reply With Quote





ima li neki brend tu da se razlikuje ili je to sve isto?
Bookmarks