Ima odje mnogo krivih drina da se isprave ali nijedna do kraja... aj da ispratimo borce i da vidimo ko.ce.kraj biti pobjednik sjenki
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Ima odje mnogo krivih drina da se isprave ali nijedna do kraja... aj da ispratimo borce i da vidimo ko.ce.kraj biti pobjednik sjenki
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)
Bookmarks