Originally Posted by Tica Ma da, kao da bi nekome bilo interesantno da ođe šalje botove. Oh, wait... poprilično sam siguran da spasoje tomić ima nalog na forumu i da je bio aktivan u periodu kad se slikao sa i u šubarama
Buva+gacce, Illuminated, Samo Niksic, Tica
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Forum Rules
Bookmarks