Inače u ovom video-u gore zanimljivo je kako biće čije postojanje od nastanka života na Zemlji se mjeri u odnosu na to 3sekunde i za te tri sekunde je napravio toliko štete a sebe smatra najintelingetnijim.Tim tempom teško da će u nekoj tamo budućnosti i postojati.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks