Page 291 of 347 FirstFirst ... 191241281287288289290291292293294295301341 ... LastLast
Results 7,251 to 7,275 of 8652

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #7251
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Baš bih volio da vidim lika koji da 630k za stan u PG.
    sve je otislo u pitu i izgubilo smisao
    ali, da budemo realni, izmedju toga da u onu zgradu platis opremljen stan od ~120m2 + 2 garazna mjesta i ostavu 550-600000 eura ili da na kraj tolosa za te pare da kupis isto to ili manje u zgradi sa 200 stanova za bih iskreno birao ovu "privatnost"

    kod nas se starogradnja prodaje toliko da su trosobni stanovi preko morace, na trg bozane vucinic itr po 300-400000 skoro... jeste, ovo je 50-100% vise, ali se stvarno ne proedi

    a zaboravljate racunat da ima ljudi koji lagano imaju kucne budzete po 7-10k mjesecno od posteoga rada... ne previse, ali ima.. ne prodaju se ni hiljade ovih stanova no 10-15 godisnje vjerovatno

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ako čega ima u pg to su kompleksaši kojima je cilj da se pokažu. tako da svaka roba ima svog kupca.

    ima ovih koji bolje prate od mene al siguran sam da za te pare možeš kupiti plac i sagraditi sjajnu kuću po svom meraku daleko od tone betona.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    jeste, ali ces, ako zelis mir i privatnost, biti poprilicno daleko od PG

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Prosjecno ulaganje u te ruine od 'kuca' je 400-500K eura.

    Tako da je strategija dobra da privuku parase u mrtva mjesta, jer ne privlace ljude koji ce da se skuce, nego nekog koje je to druga, treca nekretnina.

    Sent from my SM-A566B using Tapatalk
    500k mozda ako su ih kupili taman 6 i imaju bazene

    Quote Originally Posted by 357 View Post
    Ahahah, kako procitah clanak ulazim na forum i vidim da se o tome pise
    https://citymagazine.danas.rs/lifest...-svojim-ocima/



    Kosic i Žusp su gospostina za ovo.
    Izguglah da vidim dje je ovo - centar Sicilije, treba oko sat- sat i po voznje do obale, a do Palerma i Katanije i duplo vise.
    Sto je najjace, nema tu ni v od vila, male ruinirane kucice lamele. Znaci, nista hektari vinograda i tome sl.
    Tako da ovo vise dodje kao ulaganje u Cuce ili Banjane, ali bez zemlje, nego samo ruinirani objekat u koji se stuku stotine hiljada eura.
    Nema, povrat investicije zagarantovan
    ne ne, te za euro su samo kuce - stare, oronule... eto moze se prespavat, ali se mora renovirat full

    vinogradi idu uz one vece renovirane po toskani i slicno - redovno mi iskacu oglasi - kliknes 2x i gotov si

    da imam para kao pojedini bukvalno bi bilo zbogom zohari
    no opet, ti te imaju para vole gradove, makar i male, samo da im se neko divi
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  2. #7252
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    43 Posts

  3. #7253
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,781
    Thanks Thanks Given 
    26,049
    Thanks Thanks Received 
    8,371
    Thanked in
    4,113 Posts

    Default

    Ja ne vidim šta je čudno da neko ko je poslom (od kojeg dosta zarađuje) vezan za Podgoricu kupi stan od 650 hiljada. Ne može živjeti na Siciliji, a raditi ođe. Nije toliko mali broj ljudi koji mogu da priušte stan od pola miliona. Od raznoraznih biznisa.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  5. #7254
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ja ne vidim šta je čudno da neko ko je poslom (od kojeg dosta zarađuje) vezan za Podgoricu kupi stan od 650 hiljada. Ne može živjeti na Siciliji, a raditi ođe. Nije toliko mali broj ljudi koji mogu da priušte stan od pola miliona. Od raznoraznih biznisa.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    slazem se
    slazem se i da je ovo daleko od najskupljih stanova u PG dje sve ljudi zive i koliko placaju za stanove
    no je kulturolosko i socioloski nejasno da je PG toliko skupa i prebitna ko da nudi mnogo vise
    a ne raspad administracije, raspad sistema i konstantne guzve

    cak vise nije ni vezana avio saobracajem kao nekad pa da kazes - za 2-3h su svudje

    ja znam za jedan penthaus u master kvart koji je sa renoviranjem (spojeno vise stanova) i svime izasao sigurno na 2-3 miliona... i niej prica o kiselome grozdju, ali mene bi jedino puskom nacerao da zivim u taj kraj
    obican stan ili ovaj milionski to je nista drugo do zlatni kavez

    ali avaj, kupuju ljudi
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  6. #7255
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    8,708
    Thanks Thanks Given 
    7,385
    Thanks Thanks Received 
    4,781
    Thanked in
    2,448 Posts

    Default

    Juče šetah i ostavi na mene utisak Gren Level.
    Tako ekološki… tako uklopljen i po mjeri čovjeka!
    Zaslužuje svaki cent cijene!




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tko leti, vrijedi...

  7. #7256
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ništa odavde, mnogo ekološkije je iz Baku ulice

    Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk

  8. #7257
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,167
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Green level odlican da nije Lakovic otvorio pa ujutru kamioni i haos

    Sent from my SM-A556B using Tapatalk

  9. #7258
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,736
    Thanks Thanks Given 
    9,157
    Thanks Thanks Received 
    6,613
    Thanked in
    2,590 Posts

    Default

    Odlican?
    Kazu ovi sto zive da se cuje sve

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  10. #7259
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Inace d anije kamiona, ona ulica je bas premirna . Ide tu i parking za 70 auta ako ga nijesu vec napravili, tamo na cosku ka baku ispred Univerzitetskog.
    Lijep cosak bi mi bio onaj u ovoj novoz zgradi pa onaj, isotcnop juzni cosak, pogled, sirina, sve.
    P

  11. #7260
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,781
    Thanks Thanks Given 
    26,049
    Thanks Thanks Received 
    8,371
    Thanked in
    4,113 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    slazem se
    slazem se i da je ovo daleko od najskupljih stanova u PG dje sve ljudi zive i koliko placaju za stanove
    no je kulturolosko i socioloski nejasno da je PG toliko skupa i prebitna ko da nudi mnogo vise
    a ne raspad administracije, raspad sistema i konstantne guzve

    cak vise nije ni vezana avio saobracajem kao nekad pa da kazes - za 2-3h su svudje

    ja znam za jedan penthaus u master kvart koji je sa renoviranjem (spojeno vise stanova) i svime izasao sigurno na 2-3 miliona... i niej prica o kiselome grozdju, ali mene bi jedino puskom nacerao da zivim u taj kraj
    obican stan ili ovaj milionski to je nista drugo do zlatni kavez

    ali avaj, kupuju ljudi
    Pa ja ne gledam na Crnu Goru (konkretno I Podgoricu) kao loše mjesto za život za nekog ko ima novca. Ima dovoljno avio linija, a i autom da možeš trknuti svuda po bivšoj Jugi. Još ako se nastavi sa autoputevima, npr. povezivanje sa Srb ima cijene da skoče još više. Koliko god nam saobraćaj izgleda katastrofa nije to toliko strašno. Sigurnost je na zavidnom nivou. I ima tu još pozitivnih stvari. Da ne dužim, znamo ih svi

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  12. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  13. #7261
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pa ja ne gledam na Crnu Goru (konkretno I Podgoricu) kao loše mjesto za život za nekog ko ima novca. Ima dovoljno avio linija, a i autom da možeš trknuti svuda po bivšoj Jugi. Još ako se nastavi sa autoputevima, npr. povezivanje sa Srb ima cijene da skoče još više. Koliko god nam saobraćaj izgleda katastrofa nije to toliko strašno. Sigurnost je na zavidnom nivou. I ima tu još pozitivnih stvari. Da ne dužim, znamo ih svi

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    cg je super za zivot, med i mlijeko, samo u 2 slucaja
    1.ako imas bas dosta para da te ne dotice politika, javno zdravstvo, skole itd
    2. ako imas bas niska ocekivanja
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  14. #7262
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,736
    Thanks Thanks Given 
    9,157
    Thanks Thanks Received 
    6,613
    Thanked in
    2,590 Posts

    Default

    Crna gora je dobra za zivot samo i iskljucivo

    Kad si stranac sa dobrim primanjima ili stranac ultra bogat

    Pa i ja pricam narodu kako je skoplje strasno ali sam zivio u hilton godinu i vodali me po vinarija i najboljih restorana

    Nit te interesuje kako zive, nit sto svi utekose iz zemlje, nit sto je zemlja razdijeljena i u svadji sami sa sobom

    Tebi banja, ne znas, nemas problema

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  15. #7263
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,690
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    CG je super samo za prebogate jahtaše koji se usidre u porto ili lušticu i na miču odatle.

    Dajte ljudi, sistem je rasulo kompletno, ne zna se šta je gore, putna infrastruktura, bezbjednost, prosvjeta, zdravstvo, korupcija...

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  17. #7264
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,811
    Thanks Thanks Given 
    24,030
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Pa ja ne gledam na Crnu Goru (konkretno I Podgoricu) kao loše mjesto za život za nekog ko ima novca. Ima dovoljno avio linija, a i autom da možeš trknuti svuda po bivšoj Jugi. Još ako se nastavi sa autoputevima, npr. povezivanje sa Srb ima cijene da skoče još više. Koliko god nam saobraćaj izgleda katastrofa nije to toliko strašno. Sigurnost je na zavidnom nivou. I ima tu još pozitivnih stvari. Da ne dužim, znamo ih svi

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Iskreno u ino ljudi više grabe periferiju nego same centre gradova gdje najveća koncetracija ljudi i buka.Konkretno za taj novac ali dobro to je indivudalno meni bi jača logika bila kupiti plac i obezbjediti sebi koliko toliko mir i izolaciju.Recimo meni je city kvart košmar ali je na cijeni i to je jedan primjer.Ima kod našeg naroda i kompleksa koji ne idu uz logiku trust me. Kao ono u buržujski sam kraj,bate.

  18. #7265
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Drzava u kojoj ne trebas biti opterecen postovanjem zakona i bojazni od neke sankcije za uobicajene stvari koje svima puno znace, kao oni nesrecnici u drzavama koje su funkcionalne. Malo li je, jos ako imas pristojno novaca bezbriznosti nema kraja


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  20. #7266
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,997
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Da se nadovezem na ovu "CG je dobra za zivot ako..." igricu

    ... si politicar.

    ... si neopterecen inteligencijom.

    ... imas srece da te nikad ne udari auto, upuca mafija, imas neku tezu bolest.

    ...imas mentalnu snagu da ne poludis u svakodnevnom ludilu.

    ...naviknes da zivis u zagadjenoj sredini, udises ko zna kakve gasove, pijes ko zna kakvu vodu.



    Sent from my SM-A566B using Tapatalk

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  22. #7267
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,781
    Thanks Thanks Given 
    26,049
    Thanks Thanks Received 
    8,371
    Thanked in
    4,113 Posts

    Default

    Ajde mi reci đe to tačno nema svega ovoga što si naveo da idemo tamo da živimo?


    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  24. #7268
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Pa ne postoji utopija dje niceg nema, al postoje drzave sa puno boljim balansom losih i dobrih stvari u poredjenju sa CG dje prosjecan covjek moze bolje zivjeti

  25. #7269
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,781
    Thanks Thanks Given 
    26,049
    Thanks Thanks Received 
    8,371
    Thanked in
    4,113 Posts

    Default

    Ko je pomenuo prosječne?? Ođe ljudima mora da se crta kako bi išta ukapirali. Ili ljudi ne čitaju. Ne razumijem. A ne razumijem ni mene što se nerviram oko ovih gluposti.


    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  27. #7270
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,736
    Thanks Thanks Given 
    9,157
    Thanks Thanks Received 
    6,613
    Thanked in
    2,590 Posts

    Default

    Holandija
    Nadam se da cu se vratit tamo
    Makar taj Hag, to je utopija

    Uzivao sam u svemu, imao manje od 90kg, setao, vozio bajs, zivio kao covjek

    Radio od 8 do 16, nema ostajanja preko, nema paljenja kompa posle posla

    Ma zivis
    Da ne pricamo kakva je to ponuda za city break putovanja

    Pazi ovo gledam ja kartu sad te daleke 2020 i naravno za pg bilo samo amsterdam - (bec,beograd) - podgorica povratna 355e

    A sa TUI ja idem roterdam tivat i 6 nocenja u palas za 370e

    Zao mi je samo sto krenu korona bio sam planirao na kurasao 2 nedelje odmora

    Sent from my SM-F766B using Tapatalk

  28. The Following 6 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  29. #7271
    Join Date
    May 2018
    Posts
    4,570
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    2,027
    Thanked in
    1,150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ko je pomenuo prosječne?? Ođe ljudima mora da se crta kako bi išta ukapirali. Ili ljudi ne čitaju. Ne razumijem. A ne razumijem ni mene što se nerviram oko ovih gluposti.


    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Moja greskica, mislio sam na nekog prosjecnog parasa ne naseg kriminalca

  30. #7272
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,437
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Onaj koji sebi može da priušti nekretninu od pola miliona, zabolje ga i za zdravstvo i za školstvo jer bilo šta ozbiljnije neće liječit tu, a ni djecu neće školovat u CG.
    A i inače svako ko ima iole bolji standard gleda djecu da pošalje u inostranstvo na studije, čak ih odavno ne šalju ni u Beograd.

    Prosječna osoba o stanu te vrijednosti svakako može samo da sanja, jer toliko možda ne zaradi ni za čitav radni vijek, ali ako izuzmemo sad kriminalce i sličnu sortu, sigurno da jednom npr doktoru koji je godinama u poslu, ima svoju ordinaciju ili polikliniku, ili advokat koji se decenijama bavi advokaturom, teško da će tom profilu ljudi bit nedostupne i takve nekretnine od po nekoliko stotina hiljada i više. Druga je stvar koliko je to smisleno, ali Bože moj, svako sa svojim novcem može što god hoće.

    CG je kao zemlja prirodno prelijepa, meni bar. Ali ono što je pored trulog sistema ono što je pakao, jeste sam mentalitet ljudi za koji će trebat godina i godina da se promijeni. Toliko duhovnog siromaštva na tako malom prostoru ne znam postoji li gdje drugo. Licemjerja i neiskrenosti, neke nepotrebne grubosti i ironije, sveopšteg nevaspitanja i nekulture. E to je ono što je najtužnije. Cijenim da bi kao mjesto za život CG milion puta bolja bila kada bi prvo i sami ljudi bili bolji i kvalitetniji.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  31. The Following 7 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  32. #7273
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,811
    Thanks Thanks Given 
    24,030
    Thanks Thanks Received 
    9,894
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lapis Lazuli View Post
    Onaj koji sebi može da priušti nekretninu od pola miliona, zabolje ga i za zdravstvo i za školstvo jer bilo šta ozbiljnije neće liječit tu, a ni djecu neće školovat u CG.
    A i inače svako ko ima iole bolji standard gleda djecu da pošalje u inostranstvo na studije, čak ih odavno ne šalju ni u Beograd.

    Prosječna osoba o stanu te vrijednosti svakako može samo da sanja, jer toliko možda ne zaradi ni za čitav radni vijek, ali ako izuzmemo sad kriminalce i sličnu sortu, sigurno da jednom npr doktoru koji je godinama u poslu, ima svoju ordinaciju ili polikliniku, ili advokat koji se decenijama bavi advokaturom, teško da će tom profilu ljudi bit nedostupne i takve nekretnine od po nekoliko stotina hiljada i više. Druga je stvar koliko je to smisleno, ali Bože moj, svako sa svojim novcem može što god hoće.

    CG je kao zemlja prirodno prelijepa, meni bar. Ali ono što je pored trulog sistema ono što je pakao, jeste sam mentalitet ljudi za koji će trebat godina i godina da se promijeni. Toliko duhovnog siromaštva na tako malom prostoru ne znam postoji li gdje drugo. Licemjerja i neiskrenosti, neke nepotrebne grubosti i ironije, sveopšteg nevaspitanja i nekulture. E to je ono što je najtužnije. Cijenim da bi kao mjesto za život CG milion puta bolja bila kada bi prvo i sami ljudi bili bolji i kvalitetniji.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk
    Pitanje je kako on to obezbjeđuje možda ga više zabolje što mu je glava u torbi ako je neki pripadnik narko kartela ili švercer cigara a evo ih imamo na izvoz pa tako peru pare.Imaju oni većih briga mislim no obični ljudi.Dođe sve na naplatu jedan dan što me podsjeti tako prođoh pored nekadašnjeg Rokšpeda i vidim zauzela prostorije neka banka.

    Čast izuzecima ali tu sumu obično obrnu ođe takvi.Prosto im bilo.

  33. #7274
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,437
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Nesporno da ih ima dosta takvih, i za takve CG i jeste raj baš zbog rupa u sistemu.

    Ali pored tih, itekako ima ljudi koji su se fino snašli i ovdje, a da nije kroz takve poslove. Oni koje znam su mahom ljudi koji su na vrijeme shvatili da im je bolje da rizikuju pa da počnu da rade za sebe nego da rade za drugog. Početak im bi težak, ali im se fino isplatilo.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  34. The Following 3 Users Say Thank You to Lapis Lazuli For This Useful Post:


  35. #7275
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,478
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,446
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Što bi slao nekog u BG na studiranje kada je Vlada Srbije izjavila da ne treba niko da upiše njihove državne Univerzitete.

    Mislim napokon je ovdje bolje nego u Srbiji i vi se žalite?

    Poslato sa pisaće mašine S24 x2

    ............ ¯\_(ツ )_/¯............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 291 of 347 FirstFirst ... 191241281287288289290291292293294295301341 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •