Enkenku, Milansko pojjacanje iz ocaja... Santi povrijedi Jasharia na treningu, out 2 mjeseca, nije ni po ure zaigrao
Juventus
Inter
Milan
Napoli
Roma
Atalanta
Lazio
Enkenku, Milansko pojjacanje iz ocaja... Santi povrijedi Jasharia na treningu, out 2 mjeseca, nije ni po ure zaigrao
Ne da se Milanu bas, na trening povredjuju jedni druge
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Dovede Napoli i Hojlunda. Spicevi Lukaku, Hojlund i Luca. Namjestaju im golove Neres, Noa Lang, De Brujne, Politano i Mektominej. Dovode i beka Sevilje da bude zamjena Di Lorencu. Ako sa ovakvom ekipom ne osvoje prvenstvo, nek se ubiju. To ti je kad imas uticajnog trenera koji nece da trenira tim ako mu ne obezbijede pojacanja.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Koliko je los Lece kad se kod kuce brane od Milana. Toliko je los da cak i Milan djeluje dobro, sigurno na lopti protiv njih. Serija B im ne gine
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Modric sa 40 najbolji na terenu
Bas me interesuje kome je u Atalanti palo na pamet da dovede Jurica jer taj je morao misliti "Dobar je Ivan, ima zanimljive fudbalske ideje, igracemo ofanzivan fudbal"
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Šteta što Parma ovo ne dobi.
Kutrone odmah gol.
Atalanta raspad od odlaska Gaspa...
Lose je samo sto se nije uzeo bod jer ce biti potreban za borbu za LS. Po prelaznom roku se vidjelo da klub nema vecih ambicija
Ako se i sledeca izgubi zahvalit se Kivuu poslije 3 kola jer 4. mjesto ne smije da visi. Murinjo je slobodan, a mozda i Simeone i Gvardiola od skoro
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Last edited by Tripleta; 31-08-25 at 21:44.
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Ajde druže,igra ti barselona a ti komentarišes vicešampiona evrope. Očigledno ti je još teško od onog ispadanja.
Što bi ovo Tripletice
Nista se ne cudite, desavace se i nama jos Cremonezea, Udinezea i sl... Bice bar trka neisvjesna.
Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
Tu es mon héro!
Inter je zasluzio makar taj bod,ali Udineze je u prvom poluvremenu bas grizao,znao sam da ce dat bar jedan.
U drugom se povukao i uglavnom prepuštao inicijativu Interu. Bas šteta zbog onog gola di marka sto ponistise,vjerovatno bi bio preokret,ali šta je tu je.
Nije bilo sreće nocas i to je to,ima ova ekipa potencijala da se i ove godine bori za skudeto makar,kad može onaj šunjavi napoli ove godine da dobija kao juče u zadnji minut. CalhanogluU bih se zahvalio već u januaru,vidi se da nije kao sto je bilo. Bisek je kritikovan nocas dosta,ali bih mu dao još koju šansu,kamo sreće da imamo ovoga iz udinezea sto se povezivao s interom,nocas je igrao bas dobro. Vidjecemo,sad reprezentacije pa juventus u gostE,tu ćemo vidjet ponesto kakva bi mogla bit sezona.
Last edited by AdO_pG; 31-08-25 at 22:24.
Prvi put u mojoj dvadesetogodisnjoj navijackoj karijeri da se nisam iznervirao zbog poraza jer sam svjestan dometa ove limitirane ekipe. Vidim da i oni znaju da ne mogu da pucaju na 1. mjesto, da se izbori ta LS i dobro je to. Necu zamjerit Thuramu, Bareli, Bastoniju i Damfrisu ako odu jer momci mogu da biraju klub.
Klub treba da se osamostali i pocne da gradi svoj stadion, dovodi mlade igrace u koje se djeca mogu zaljubit jer djeca su pare, buduci navijaci... nisam ja poceo da navijam za Inter zbog Samuela the wall-a, nego zbog napadaca, doktorica, pa i politika kluba treba da bude napadacki fudbal sa igracima koji su zvijezde u usponu. Puknite pare na Ardu Gulera, Rodriga, pa da vidite kako kapaju pare od dresova
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Hahahahaha vidim da ti tesko pao poraz druze. Ne placi,dobice inter za 2 nedelje
Volim da komentarisem vice sampiona Evrope koji izgubio 5 0 u finalu
Ne bi da su ti iz kuce
Pa kakve veze ima Barselona,imam pravo da komentarisem,ako ti smeta zaobidji
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Opsjednut si interom druže,možda zato vas redovno izbacamo iz lige sampiona evo 15 godina. 100 postova si napisao od interu u zadnjih godinu dana,dosadio si više. Ka da imaš 10 godina.
Rabiot u Milan, Vlahovic izgleda ne ide iz Juvea
Bice ovo trka izmedju Napolija i Juventusa. Juventus bas ozbiljan klub na ZDRAVIM osnovama, imaju dvije mlade doktorice na krilima (sta je to u Italiji?) Jildiza i Konseisaa, doveli Davida iz Lila iako ga je inter ganjao godinu dana, da im nije Tudor trener rekao bih prvi favorit za titulu.
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Hahahahshahahah
Cim pukle Inter,odmah napadaju druge sto pisemo.
E kuku,ko mi kaze pisu za Inter kao da je ne znam LA u kosarci.
A makse tamo druze,ako ti se ne svdija zaobidji me.
Dobro si mi brojao postove,odlicno. I jos 100 cu da pisem!!!
Imam pravo da komentarisem,oces mi ti zabraniti ?
Ako ti se ne svidja,zaobidji.
Dalje komentarisanje sa tobom sam zavrsio
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Udineze je dobra ekipa s dobrim trenerom.
One 2-3 crnca kosmurana ubijaju pozadi.
Imao je Inter par dobrih šansi ali su izdržali.
Mnoge će zajebat Udineze.
Inter je cjepidlačio za Leonija i Lukmana, sad neka pate, kad se goozice ka Bajern.
AkanĐi u Inter izgleda,ako se ne izjalovi nestoPavarD u marseJ vjerovatno
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks