View Poll Results: Scudetto?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Juventus

    1 16.67%
  • Inter

    1 16.67%
  • Milan

    1 16.67%
  • Napoli

    0 0%
  • Roma

    2 33.33%
  • Atalanta

    0 0%
  • Lazio

    1 16.67%
Page 2 of 17 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 411

Thread: Serie A 2025/26

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    16,632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1,155
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Estupinjanu, iako je doktor, nista nije jasno u kakav sistem je dosao, kakva je ovo formacija, sta treba da igra. Pita se jesam li krilo ili bek.
    da si ga gledao prethodnih godina, ovo pitanje se ne bi postavljalo. taj znak pitanja mu stoji u oblacicu iznad glave odavno, mislim da nema veze sa trenerom.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  2. #27
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Enkenku, Milansko pojjacanje iz ocaja... Santi povrijedi Jasharia na treningu, out 2 mjeseca, nije ni po ure zaigrao

  3. #28
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Ne da se Milanu bas, na trening povredjuju jedni druge

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #29
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Dovede Napoli i Hojlunda. Spicevi Lukaku, Hojlund i Luca. Namjestaju im golove Neres, Noa Lang, De Brujne, Politano i Mektominej. Dovode i beka Sevilje da bude zamjena Di Lorencu. Ako sa ovakvom ekipom ne osvoje prvenstvo, nek se ubiju. To ti je kad imas uticajnog trenera koji nece da trenira tim ako mu ne obezbijede pojacanja.

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #30
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Koliko je los Lece kad se kod kuce brane od Milana. Toliko je los da cak i Milan djeluje dobro, sigurno na lopti protiv njih. Serija B im ne gine

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #31
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Modric sa 40 najbolji na terenu

  7. #32
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Bas me interesuje kome je u Atalanti palo na pamet da dovede Jurica jer taj je morao misliti "Dobar je Ivan, ima zanimljive fudbalske ideje, igracemo ofanzivan fudbal"

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  8. #33
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Šteta što Parma ovo ne dobi.
    Kutrone odmah gol.
    Atalanta raspad od odlaska Gaspa...

  9. #34
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Opa,trpa Udine

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  10. #35
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Lose je samo sto se nije uzeo bod jer ce biti potreban za borbu za LS. Po prelaznom roku se vidjelo da klub nema vecih ambicija
    Ako se i sledeca izgubi zahvalit se Kivuu poslije 3 kola jer 4. mjesto ne smije da visi. Murinjo je slobodan, a mozda i Simeone i Gvardiola od skoro

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 31-08-25 at 21:44.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #36
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Gvardiola i Inter?
    Hahahahahhaah
    Bas me slatko nasmija

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  12. #37
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Ajde druže,igra ti barselona a ti komentarišes vicešampiona evrope. Očigledno ti je još teško od onog ispadanja.

  13. #38
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Što bi ovo Tripletice

  14. #39
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,910
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,497
    Thanked in
    1,568 Posts

    Default

    Nista se ne cudite, desavace se i nama jos Cremonezea, Udinezea i sl... Bice bar trka neisvjesna.

    Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  15. #40
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Inter je zasluzio makar taj bod,ali Udineze je u prvom poluvremenu bas grizao,znao sam da ce dat bar jedan.
    U drugom se povukao i uglavnom prepuštao inicijativu Interu. Bas šteta zbog onog gola di marka sto ponistise,vjerovatno bi bio preokret,ali šta je tu je.
    Nije bilo sreće nocas i to je to,ima ova ekipa potencijala da se i ove godine bori za skudeto makar,kad može onaj šunjavi napoli ove godine da dobija kao juče u zadnji minut. CalhanogluU bih se zahvalio već u januaru,vidi se da nije kao sto je bilo. Bisek je kritikovan nocas dosta,ali bih mu dao još koju šansu,kamo sreće da imamo ovoga iz udinezea sto se povezivao s interom,nocas je igrao bas dobro. Vidjecemo,sad reprezentacije pa juventus u gostE,tu ćemo vidjet ponesto kakva bi mogla bit sezona.
    Last edited by AdO_pG; 31-08-25 at 22:24.

  16. #41
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Prvi put u mojoj dvadesetogodisnjoj navijackoj karijeri da se nisam iznervirao zbog poraza jer sam svjestan dometa ove limitirane ekipe. Vidim da i oni znaju da ne mogu da pucaju na 1. mjesto, da se izbori ta LS i dobro je to. Necu zamjerit Thuramu, Bareli, Bastoniju i Damfrisu ako odu jer momci mogu da biraju klub.
    Klub treba da se osamostali i pocne da gradi svoj stadion, dovodi mlade igrace u koje se djeca mogu zaljubit jer djeca su pare, buduci navijaci... nisam ja poceo da navijam za Inter zbog Samuela the wall-a, nego zbog napadaca, doktorica, pa i politika kluba treba da bude napadacki fudbal sa igracima koji su zvijezde u usponu. Puknite pare na Ardu Gulera, Rodriga, pa da vidite kako kapaju pare od dresova

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. #42
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ajde druže,igra ti barselona a ti komentarišes vicešampiona evrope. Očigledno ti je još teško od onog ispadanja.
    Hahahahaha vidim da ti tesko pao poraz druze. Ne placi,dobice inter za 2 nedelje
    Volim da komentarisem vice sampiona Evrope koji izgubio 5 0 u finalu
    Ne bi da su ti iz kuce
    Pa kakve veze ima Barselona,imam pravo da komentarisem,ako ti smeta zaobidji

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  18. #43
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Opsjednut si interom druže,možda zato vas redovno izbacamo iz lige sampiona evo 15 godina. 100 postova si napisao od interu u zadnjih godinu dana,dosadio si više. Ka da imaš 10 godina.

  19. #44
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Rabiot u Milan, Vlahovic izgleda ne ide iz Juvea

  20. #45
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    16,348
    Thanks Thanks Given 
    1,673
    Thanks Thanks Received 
    1,244
    Thanked in
    826 Posts

    Default

    Bice ovo trka izmedju Napolija i Juventusa. Juventus bas ozbiljan klub na ZDRAVIM osnovama, imaju dvije mlade doktorice na krilima (sta je to u Italiji?) Jildiza i Konseisaa, doveli Davida iz Lila iako ga je inter ganjao godinu dana, da im nije Tudor trener rekao bih prvi favorit za titulu.

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #46
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Opsjednut si interom druže,možda zato vas redovno izbacamo iz lige sampiona evo 15 godina. 100 postova si napisao od interu u zadnjih godinu dana,dosadio si više. Ka da imaš 10 godina.
    Hahahahshahahah
    Cim pukle Inter,odmah napadaju druge sto pisemo.
    E kuku,ko mi kaze pisu za Inter kao da je ne znam LA u kosarci.
    A makse tamo druze,ako ti se ne svdija zaobidji me.
    Dobro si mi brojao postove,odlicno. I jos 100 cu da pisem!!!
    Imam pravo da komentarisem,oces mi ti zabraniti ?
    Ako ti se ne svidja,zaobidji.
    Dalje komentarisanje sa tobom sam zavrsio

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

  22. #47
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Udineze je dobra ekipa s dobrim trenerom.
    One 2-3 crnca kosmurana ubijaju pozadi.
    Imao je Inter par dobrih šansi ali su izdržali.
    Mnoge će zajebat Udineze.
    Inter je cjepidlačio za Leonija i Lukmana, sad neka pate, kad se goozice ka Bajern.

  23. #48
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    8,095
    Thanks Thanks Given 
    2,002
    Thanks Thanks Received 
    1,338
    Thanked in
    807 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Bice ovo trka izmedju Napolija i Juventusa. Juventus bas ozbiljan klub na ZDRAVIM osnovama, imaju dvije mlade doktorice na krilima (sta je to u Italiji?) Jildiza i Konseisaa, doveli Davida iz Lila iako ga je inter ganjao godinu dana, da im nije Tudor trener rekao bih prvi favorit za titulu.

    Sent from my SM-A556E using Tapatalk
    Ne bih Romu otpisao... Ali evo da vidimo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  24. #49
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Hahahahshahahah
    Cim pukle Inter,odmah napadaju druge sto pisemo.
    E kuku,ko mi kaze pisu za Inter kao da je ne znam LA u kosarci.
    A makse tamo druze,ako ti se ne svdija zaobidji me.
    Dobro si mi brojao postove,odlicno. I jos 100 cu da pisem!!!
    Imam pravo da komentarisem,oces mi ti zabraniti ?
    Ako ti se ne svidja,zaobidji.
    Dalje komentarisanje sa tobom sam zavrsio

    Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
    Ozbiljne probleme s glavom imaš,pogledaj to nedje.

  25. #50
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    AkanĐi u Inter izgleda,ako se ne izjalovi nesto PavarD u marseJ vjerovatno

Page 2 of 17 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih medija [Edicija 2025]
    By hercules in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13692
    Last Post: 01-01-26, 14:15
  2. Rusko-ukrajinski rat 2025
    By Bluemoon in forum Politika generalno
    Replies: 349
    Last Post: 22-12-25, 21:56
  3. euroleague 2024/2025
    By outline in forum Košarka
    Replies: 1411
    Last Post: 21-06-25, 12:23
  4. lokalni izbori 13.4.2025. Herceg Novi i Niksic
    By wulfy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 395
    Last Post: 06-06-25, 08:30
  5. Usluge Potrebna radnica za ljetnju sezonu 2025
    By zeox in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 01-03-25, 06:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •