Who see
Pivnica HN
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Who see
Pivnica HN
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
kako mi je tesko... danas stigle urmasice domace...
nothing comes from violence and nothing ever could
25min se vozim 500m kroz Dobrotu, ovo je kriminal
Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
Heb'ga bate,pukla sezona
Kako se čovjek lako odvikne od dogovaranja sa drugima a ja sam se baš odvikla pa me snađe neka zajednička priča za vikend te đe će da spavaju te đe će da svrate te ovome ovo odgovara ovome ne odgovara.
A ja ništa mi ljepše od spontanosti tačno vidim da ću ih u jednom trenutku eskivirat.Za "iskradanje" iz grupe sam vazda.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Najdrazi narator ikad.
https://youtube.com/shorts/LqvGxuFA1...qwCqbLCnzVgjiQ
Ps. Zamisljam kolko se puta pocijepalo srce kamermanu
Oženio sam se, veli, zbog rakije...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Uopšte mi se ne dopada kad mi se neko ovako prikrade mislima, kao da mi uzurpira čitav sistem, osjećam se napadnuto
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Zaspah sinoć u 20h sa đecom, jutros resetovan, i dočeka me ova pjesma na radio. Nisam je čuo ne pamtim, a tako mi neki, što bi starocrnogorci rekli, pozitivan vajb, ima.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
#fakenews
kupih da probam, odličan. pakovanje ovo opuvah lagano.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Koliko me oduševio manastir Đurđevi Stupovi kakva građevina impresivna toliko me izritira što ljudi ne kapiraju da se trubačima ne dolazi u okrugu manastira.Inače,imaju destileriju za eterična ulja i sjajan neki lik što tu radi imade strpljenja sve jer me to zanima i uzeh ulje od njih potpuno drugačije miriše ova na sjeveru i ona na jugu.Eto da mislim o deset mililitara planine u bočici i privatnom razgovoru kad je otvorim.Vazda uzimati najbolje esenciju života.
When the mouse laughs at cat, there is a hole nearby.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Preselila bih se na Sjever.Ljeti.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Evo za Mylene ukoliko nije gledala, vidim Fince pominje na drugoj temi
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
@Buva+gacce
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Imati dobrog druga Bjelopoljca je prajsles.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Jedan segment turističkog paketa "Wild Mne" se zove "The silence of the lambs"
Za pasivno učešće se doplaćuje 30% a za aktivno ...zavisi imaju li svoje noževe ili koriste agencijske
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Last edited by joni; 03-08-25 at 13:49.
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks