Moj brat trazi stan i dobili smo info o prvoj cijeni, direkt od vlasnika.
A kako nije po toj cijeni vec neko vrijeme prodat, sumnjam i da ce po novoj, dje se ugradila agencija debelo

Sent from my BVL-N49 using Tapatalk