Moj brat trazi stan i dobili smo info o prvoj cijeni, direkt od vlasnika.
A kako nije po toj cijeni vec neko vrijeme prodat, sumnjam i da ce po novoj, dje se ugradila agencija debelo
Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
Moj brat trazi stan i dobili smo info o prvoj cijeni, direkt od vlasnika.
A kako nije po toj cijeni vec neko vrijeme prodat, sumnjam i da ce po novoj, dje se ugradila agencija debelo
Sent from my BVL-N49 using Tapatalk
Tu es mon héro!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks