Originally Posted by Bugi Možda je to proporcionalni dio duga. Recimo ako je pretplata 2€, ovih 90c znači da si ga koristio nešto manje od pola mjeseca. Nema proprocija. Nego se naplaćuje cijela naknada za mjesec koji si koristio račun - u ovom slučaju jun. Originally Posted by Zhuangzi Mjok, ako opet bude poruke - zvacu ih ili poslati mejl. Doći će ti. Jer račun nije zatvoren svakako.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
There are currently 6 users browsing this thread. (1 members and 5 guests)
Forum Rules
Bookmarks