Quote Originally Posted by Bugi View Post
Možda je to proporcionalni dio duga.
Recimo ako je pretplata 2€, ovih 90c znači da si ga koristio nešto manje od pola mjeseca.
Nema proprocija. Nego se naplaćuje cijela naknada za mjesec koji si koristio račun - u ovom slučaju jun.

Quote Originally Posted by Zhuangzi View Post
Mjok, ako opet bude poruke - zvacu ih ili poslati mejl.
Doći će ti. Jer račun nije zatvoren svakako.