
Originally Posted by
night_silence
Sjutra je ministar inostranih poslova Irana u Rusiji . Ne znam o čemu će pričat ali je evidentno da USA i Izrael žele da ih unište ( nema veće želje od 5-6 bombi sa 13 tona eksploziva na nuklarna postrojenja jer su mogli da ih radioaktivno ozrače za narednih 100 god. ) . Zbilja je zanimljiva situacija kad neko želi da te uništi jer predpostavljam da je to neko stanje dje ti zapravo samo imaš prirodnu potrebu da braniš svim sredstvima a u velikom svijetu ima dovoljno sredstava za tu namjenu . Iran je u situaciju dje im je jedina karta da naprave što više štete neprijateljima jer oni neće stati drugačije. Čitava poruka press konferencije povodom napada je da će USA napadat sve države svijeta dok im ne dokažu da su dovoljno jaki da im uzvrate . Dok se to ne desi ( a dešava se na mnoga mjesta ) oni će zadržati pravo da su najmoćnija armija svijeta i mogu da rade šta oće .
Bookmarks