Originally Posted by Bugi U prevodu ti je čovjek napisao da ako se Amerika ne uključi i ne obuzda MALO Izrael, isti će razvaliti i to malo infrastrukture što ima Iran. Poslato sa pisaće mašine S24 x2 ............ Ż\_(ツ )_/Ż............ Odradili su to i to malo infrastrukture što je preteklo. Fordo je zatvoren. Poslato sa pisaće mašine S24 x2 ............ Ż\_(ツ )_/Ż............
-> Forma za naručivanje online stvari <- Bugi Vugi tapši Raduj se!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks