A ne pitam se ja moj AL ništa priroda mi je da baš ne volim da određujujem drugima kud će a isto očekujem s druge strane.Odavno imam običaj da odem sama na kafu/piće.I obično znam na ta mjesta vlasnike i super sam sa konobarima a imam tu i neku konstantnu ekipu nekog sretneš nekog ne sretneš vat ever.
Znam da nije tipično za naše podneblje ali meni tako najviše prija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk





Reply With Quote



Bookmarks