Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #57226
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,863
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    1,253 Posts

    Default

    Valovi dolaze
    prekriće obale...

  2. #57227
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,392
    Thanks Thanks Given 
    3,470
    Thanks Thanks Received 
    3,812
    Thanked in
    2,388 Posts

    Default

    Crnagoraukop
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  3. The Following User Says Thank You to LjukaTheMantidis For This Useful Post:


  4. #57228
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,981
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,858
    Thanked in
    2,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Valovi dolaze
    prekriće obale...
    https://ntcshop.me/product/caj-kamil...inija-teekanne

    Ni ovaj mi nije neshto,sinoc ga uzeh,no no...morash radit po ovom pitanju!
    ...

  5. #57229
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Đe ona jebena tema o insomniji.I koji Q je ovaj StarBaks završio u fajtklab.



    I što ako izgubiš prijatelja s kojim s noći i noći provodio a opet ti je jebeno stalo do njega.

    Last edited by Bluemoon; 11-03-25 at 23:42.

  6. #57230
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,863
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    1,253 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    https://ntcshop.me/product/caj-kamil...inija-teekanne

    Ni ovaj mi nije neshto,sinoc ga uzeh,no no...morash radit po ovom pitanju!
    Raspitaću se, valah, pa se javim.

  7. #57231
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,392
    Thanks Thanks Given 
    3,470
    Thanks Thanks Received 
    3,812
    Thanked in
    2,388 Posts

    Default

    Svaki dan je dobar za upiranje.

  8. #57232
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,981
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,858
    Thanked in
    2,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Raspitaću se, valah, pa se javim.
    Važi se oko moje lijepo!
    ...

  9. #57233
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Ova država je katastrofa majkemi postala.Sjedim u kafani prilazi lik prodaje noževe ono vidi se da je plagijat Zeptera reko ajde neću tu sad da mu to kažem zna on sam samo velim neću.Od 60 eura spusti na 15 reko neću imam kući noževe bez spike da mu velim da prodaje plagijat.I taman on ode dođu neki likovi da drve o Šešelju i to.

    Da mi je da se odselim na Antarktik.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  10. #57234
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,076
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Takvih pojava sigurno nema na Antarktiku, ali na ostalim mjestima svijeta siguran sam da ima. Tako da nema druge nego Antarktik

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  12. #57235
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    AHahaha u pravu si ekstra zamisli kako je sad u Kanadi đe sam mislila da je banja vezano za te jebene nacionalističke stvari kladim se da iz žbuna izleće javorov list.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  14. #57236
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,076
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Tako je moja Blue. I tamo ono bijelo ***** pada
    Ne volim kad ljudi pretjeruju u kritikovanju mjesta i ljudi gdje žive. Iako za nas ima dosta razloga. Ali nije puno bolje tamo gdje mislimo da je nešto kao drugačije. Svuda ima govana.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  15. #57237
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Nije to kritika barem u mom slučaju koliko me u stvari najviše me zaboli.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  17. #57238
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    1,438
    Thanked in
    964 Posts

    Default

    Kako me nervira ovo kad imam još samo koju hiljadu da pređem do dnevnog cilja koraka, a tako mi se ne izlazi. Možda treba da nabavim kuče, pa bih prosto morala da ga šetam i kad mi se ne šeta.

    Sent from my SM-S23 using Tapatalk

  18. #57239
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,863
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    1,253 Posts

    Default

    Kako volim kad vidim crnce/crnkinje u bijelom, a bijele bjelce i bjelkinje u crnom.
    Ne znam zašto.

  19. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  20. #57240
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Takvih pojava sigurno nema na Antarktiku, ali na ostalim mjestima svijeta siguran sam da ima. Tako da nema druge nego Antarktik

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Ne znam koliko znaš engleski ali bih ti preporučila ovaj podkast mislim svima bih već jesam na temi astronomije koju niko ne čita.



    Last Soviet.Nešto ka Last Yugoslavian.

    Ali,last Soviet kako je to moćno.Na primjeru Sergej Krikaleva.On nije mogao da se spusti na prokletu planetu zemlju jer je imao pasoš zemlje koja više ne postoji. Meni je to omiljeni astronaut.On je rekao dok je gledao na planetu zemlju da su granice među ljude i zemlje u stvari vještačke i izmišljene.On je urnisa pojam nacije na najbolji mogući način.I sjetih se nekog lika na nekom kampu kako mi je rekao da su svi na zemlji ravnopravni i to a to je bio neki Englez reko druže ravnopravniji si ti od mene sa tvojim pasošem. A ko je mene pita đe ću da se rodim.I to je bilo u vrijeme đe sam ja morala za sve da se cimam za jebene vize a njemu je Q puca đe god se kreće sa njegovim pasošem.I još veli svi smo mi ravnopravni jesmo ka nijesmo.Ono mislim se zamisli kad po difoltu nismo ravnopravni jer smo rođeni na nekoj tački planete đe si jebeno sjebano osuđen da nisi ravnopravan sa ostatkom planete.


  21. #57241
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,076
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Znam za njegov "slučaj". Mada ne u detalje. Odgledaću kad budem imao slobodnog vremena.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  22. #57242
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Djeca plaćaju obrok u vrtiće,
    A raznorazni kriminalci, lopovi, ubice, silovatelji itd dobijaju vesplatni obrok u zatvoru...

  23. #57243
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Znam za njegov "slučaj". Mada ne u detalje. Odgledaću kad budem imao slobodnog vremena.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Podkasti imaju prednost da ih prosto možeš odslušati.Ovaj sam slušala u šetnji/vožnji/itd.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  25. #57244
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Jedna od rijetkih (ako je ovo turbo folk) numera đe nema da se sijeku vene/patetike sado/mazo sranja



    Zanimljiv fenomen not maj kap of frequensy enivej.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  26. #57245
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,981
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,858
    Thanked in
    2,302 Posts

    Default

    e sad si ubola outline-a,eto vas u petak zajedno na vopi
    ...

  27. #57246
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,981
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,858
    Thanked in
    2,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Raspitaću se, valah, pa se javim.
    Da nisi poshla dje da mi je uberesh...?

    Kad smo vec kod branja...

    ...

  28. #57247
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,863
    Thanks Thanks Given 
    352
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    1,253 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Da nisi poshla dje da mi je uberesh...?
    Jok, to možeš i sam

  29. #57248
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,981
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,858
    Thanked in
    2,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Jok, to možeš i sam
    Pobrkao bih kako lijepo vidim a necu naochare da nosim,pa...hm...ipak se oslanjam na tebe
    ...

  30. #57249
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Nije da se hvalim, ali koja god me ostavila, nije se pokajala...

  31. The Following 2 Users Say Thank You to pauki For This Useful Post:


  32. #57250
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,899
    Thanks Thanks Given 
    24,053
    Thanks Thanks Received 
    9,913
    Thanked in
    7,414 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    e sad si ubola outline-a,eto vas u petak zajedno na vopi
    Izreklamirao je tako dobro mjesta đe ide - masa "kuvanija glava" pa nisam baš sigurna.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 13-03-25 at 19:44.

Page 2290 of 2716 FirstFirst ... 12901790219022402280228622872288228922902291229222932294230023402390 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 20 users browsing this thread. (0 members and 20 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •