Crnagoraukop![]()
Crnagoraukop![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
https://ntcshop.me/product/caj-kamil...inija-teekanne
Ni ovaj mi nije neshto,sinoc ga uzeh,no no...morash radit po ovom pitanju!
...
Đe ona jebena tema o insomniji.I koji Q je ovaj StarBaks završio u fajtklab.
I što ako izgubiš prijatelja s kojim s noći i noći provodio a opet ti je jebeno stalo do njega.
Last edited by Bluemoon; 11-03-25 at 23:42.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ova država je katastrofa majkemi postala.Sjedim u kafani prilazi lik prodaje noževe ono vidi se da je plagijat Zeptera reko ajde neću tu sad da mu to kažem zna on sam samo velim neću.Od 60 eura spusti na 15 reko neću imam kući noževe bez spike da mu velim da prodaje plagijat.I taman on ode dođu neki likovi da drve o Šešelju i to.
Da mi je da se odselim na Antarktik.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Takvih pojava sigurno nema na Antarktiku, ali na ostalim mjestima svijeta siguran sam da ima. Tako da nema druge nego Antarktik
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
AHahaha u pravu si ekstra zamisli kako je sad u Kanadi đe sam mislila da je banja vezano za te jebene nacionalističke stvari kladim se da iz žbuna izleće javorov list.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Tako je moja Blue. I tamo ono bijelo ***** pada
Ne volim kad ljudi pretjeruju u kritikovanju mjesta i ljudi gdje žive. Iako za nas ima dosta razloga. Ali nije puno bolje tamo gdje mislimo da je nešto kao drugačije. Svuda ima govana.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Nije to kritika barem u mom slučaju koliko me u stvari najviše me zaboli.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Kako me nervira ovo kad imam još samo koju hiljadu da pređem do dnevnog cilja koraka, a tako mi se ne izlazi. Možda treba da nabavim kuče, pa bih prosto morala da ga šetam i kad mi se ne šeta.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Kako volim kad vidim crnce/crnkinje u bijelom, a bijele bjelce i bjelkinje u crnom.
Ne znam zašto.
Ne znam koliko znaš engleski ali bih ti preporučila ovaj podkast mislim svima bih već jesam na temi astronomije koju niko ne čita.
Last Soviet.Nešto ka Last Yugoslavian.
Ali,last Soviet kako je to moćno.Na primjeru Sergej Krikaleva.On nije mogao da se spusti na prokletu planetu zemlju jer je imao pasoš zemlje koja više ne postoji.Meni je to omiljeni astronaut.On je rekao dok je gledao na planetu zemlju da su granice među ljude i zemlje u stvari vještačke i izmišljene.On je urnisa pojam nacije na najbolji mogući način.I sjetih se nekog lika na nekom kampu kako mi je rekao da su svi na zemlji ravnopravni i to a to je bio neki Englez reko druže ravnopravniji si ti od mene sa tvojim pasošem.
A ko je mene pita đe ću da se rodim.I to je bilo u vrijeme đe sam ja morala za sve da se cimam za jebene vize a njemu je Q puca đe god se kreće sa njegovim pasošem.I još veli svi smo mi ravnopravni jesmo ka nijesmo.Ono mislim se zamisli kad po difoltu nismo ravnopravni jer smo rođeni na nekoj tački planete đe si jebeno sjebano osuđen da nisi ravnopravan sa ostatkom planete.
Znam za njegov "slučaj". Mada ne u detalje. Odgledaću kad budem imao slobodnog vremena.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Djeca plaćaju obrok u vrtiće,
A raznorazni kriminalci, lopovi, ubice, silovatelji itd dobijaju vesplatni obrok u zatvoru...
Jedna od rijetkih (ako je ovo turbo folk) numera đe nema da se sijeku vene/patetike sado/mazo sranja
Zanimljiv fenomen not maj kap of frequensy enivej.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
e sad si ubola outline-a,eto vas u petak zajedno na vopi![]()
...
Nije da se hvalim, ali koja god me ostavila, nije se pokajala...
There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)
Bookmarks