Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #56926
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,956
    Thanks Thanks Given 
    8,696
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Ona mrda li mrda,rekoh ja lijepo,i premrdace izgleda brzo!

    A mi ostali---Dom starih!
    ...

  2. #56927
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Kako je smaracki forum postao, daj da se vrati Ego i jos poneko od majstora. Dje je Vanja, Rakun, Merlin bijase isto na Islam pisao. Blumun je malo razmrdala, moze to bolje jos

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Ne bi vjerovao koliko sam puta poželjela da odem s ovog mjesta za koje sam se tako vezala.I arhivu sam istraživala da bih ga bolje upoznala.
    I svako jutro sebi kažem ka kreten koji Q više.


  3. #56928
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,856
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ona mrda li mrda,rekoh ja lijepo,i premrdace izgleda brzo!

    A mi ostali---Dom starih!
    Šta znači da će da premrda? Da pregori?

  4. #56929
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,956
    Thanks Thanks Given 
    8,696
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Šta znači da će da premrda? Da pregori?
    Aha,vidish i sama potvrdjuje...no ti vrckash konstantno,ali pomalo,nedovoljno!
    ...

  5. #56930
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,856
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Evo vidi.. ja vrckam??
    Ja forumašim dok pijem kafu ili čaj... Nema tu ničeg ozbiljnog... Samo vrckanje, veliš?

    A Ego i Rakun vam nisu nešto bili po volji dok su bili tu, kad odoše - qq, lele.. tako će biti i sa Bluemoon, tačno vidim

  6. #56931
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Ništa ja ne potvrđujem ja obično oladim kad se više ne vratim nečemu/nekome/watever kad pregorim vratim se nikad jača.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  7. #56932
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,956
    Thanks Thanks Given 
    8,696
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Evo vidi.. ja vrckam??
    Ja forumašim dok pijem kafu ili čaj... Nema tu ničeg ozbiljnog... Samo vrckanje, veliš?

    A Ego i Rakun vam nisu nešto bili po volji dok su bili tu, kad odoše - qq, lele.. tako će biti i sa Bluemoon, tačno vidim
    Pa uozbilji se malo onda.

    A ko sve nedostaje...dugachka je lista,vjerujem da nas chitaju,mada slabo shto imaju prochitat,uglavnom n z je li koja mreža uticala da odu ili neshto drugo...svega ima,ljubomornih partnera npr. itd.
    ...

  8. #56933
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,856
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Što bi rekao jedan moj kolega dok sam studirala produkciju i radila sa dizajnerima na projektu - Eee, veli, Milena, da se plaća, oni bi to radili.

    Nema ozbiljnosti, ako se ne plaća za nju.

    Naučili me, naučila.

  9. #56934
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,956
    Thanks Thanks Given 
    8,696
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Da,da...zato ti pishesh onu knjigu,da je dooobro naplatish.

    Oli nam mijenjat nicknames u njoj?
    ...

  10. #56935
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,856
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Oću, naravno...
    Hari je kumovao nazivu - "Kuća beskućnika". Mora se to ispoštovati ;D

  11. The Following User Says Thank You to Mylene For This Useful Post:


  12. #56936
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Ahahahha kako ste simpa.

    Look.

    outline - sise,guzice,df,sns,džejla
    mylene - poezija i apstraktne fotke
    ljuka - svaki dan je dobar za meditacije
    gagarin - nećemo ga bojkotovat
    networkmaster - crna hronika na zoru
    wulfy- željeznice naše nasušne
    medo - klima uređaji
    Kladionice,nekretnine,oglasi i zajebancije te vrste na sve strane.



    Ali,jedan je starwalker.

  13. #56937
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,856
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Kako je lijepo nekoga gotiviti kao što ti gotiviš starkija
    Tačno me uhvati neka nostalgija.

  14. #56938
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,384
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Starlink. Nakačeni svi smo...
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  15. #56939
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Kako je lijepo nekoga gotiviti kao što ti gotiviš starkija
    Tačno me uhvati neka nostalgija.
    Veli,Niče ne volimo mi druge no volimo sebe u drugima.

    E JBG mislim da je u pravu skroz na skroz.
    _______
    Upravo se čuo zvuk voza uvijek me to oraspoloži jer još uvijek i postoji.Teme na forumu o jeftinim letovima,avionima,automobilima su u fulu ko još putuje..vozovima.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  16. #56940
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    La Nouvelle-Orléans, Monténégro
    Posts
    4,856
    Thanks Thanks Given 
    351
    Thanks Thanks Received 
    1,629
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Pa jeste bio u pravu.. takva vam je i bila istorija

    Nego, da ne započinjemo sad, kad je sve u redu..

    Laka vam noć.

  17. #56941
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,956
    Thanks Thanks Given 
    8,696
    Thanks Thanks Received 
    3,845
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mylene View Post
    Kako je lijepo nekoga gotiviti kao što ti gotiviš starkija
    Tačno me uhvati neka nostalgija.
    i mene opali sad nostalgija...sjecash se ti sigurno one Oljce...?

    Ne znam da li se udala za nekog forumasha ili sam neshto pobrkao,nema veze,no sam slab oduvijek na to ime!
    ...

  18. #56942
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    “Tukli nas kajisem, vadili zube koncem, ranu zalivali rakijom, strasili nas Babarogom i posle kazu - niste normalni.”

  19. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  20. #56943
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,924
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    uzeo bih stan na sprat tri inspektora
    najbliza Aroma je ona od kolektora
    hiljadarka i to unaprijed godinu
    a vise kvadrata je u skolici na plocniku
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #56944
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Jebo*e kakvi retardi da su mi koncem vadili zube pa kao zakaci jedan kraj na kvaku od vrata i da neko otvori vrata i iscupa zub. (((

  22. #56945
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Ili babaroga, kakve to mogucnosti stvara u glavi, kao dijete pita sta je dolje (ispod nekog mosta, vjerovatno opasno) pa babaroga, ne smijes dolje da ides. Kakvo otvaranje glave od malih nogu.

  23. #56946
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    9,384
    Thanks Thanks Given 
    3,459
    Thanks Thanks Received 
    3,806
    Thanked in
    2,383 Posts

    Default

    Da nas odma pripreme za muku
    Svaki dan je dobar za upiranje.

  24. #56947
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    5,224
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    1,484
    Thanked in
    995 Posts

    Default

    Sami kreirate sopstvenu muku.

  25. #56948
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Nas u djetinjstvu ničim izmišljenim nisu strašili govorili su nam golu istinu a to je da se prestraviš.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  26. #56949
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    11,931
    Thanks Thanks Given 
    19,011
    Thanks Thanks Received 
    8,870
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    Kad si mali,reču ti da je ispod mosta babaroga da ne bi išao tamo.Porasteš,shvatiš da babaroge ne postoje.Siđeš ispod mosta(Blaža J. npr) i vidiš da postoji nešto grđe od babaroge...
    Bio je jedan što je đecu plašio sa:"Ne idi tamo,tamo je notar".Bili su to počeci tog zanimanja kod nas,kad ni nama starijima nije bilo baš jasno što je notar,ali se nismo plašili.Taj nije ništa pogriješio.
    Treba đecu plašit sa političarima,advokatima...

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 20-02-25 at 14:33.

  27. #56950
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    34,824
    Thanks Thanks Given 
    24,033
    Thanks Thanks Received 
    9,895
    Thanked in
    7,402 Posts

    Default

    Moja madre mi je bila dovoljna sa rečenicom popričaćemo kući kad dođemo sasvim smirena nasmijana sa jedinstvenim pogledom da su oni kod kojih odemo u goste pa naglo prestanemo da pravimo sranja nakon toga bili sigurno u fazonu kakvu li ova diplomatiju ima.

    _______

    Ne znam ko je reka da je život gomila sranja i samo na trenutke ima lijepih momenata pa evo jedan.Sunčan dan/staribar/Jazz/maslina kul,kul,kul.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


Page 2278 of 2715 FirstFirst ... 12781778217822282268227422752276227722782279228022812282228823282378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 22 users browsing this thread. (1 members and 21 guests)

  1. Tica

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •