...i ako ova agavina pošast preko prevlake iz Hrvatske dođe do Novog tebe ću uvo da zabolje tebi je samo bitno đe imaju dobre skakaonice šta te briga što će neki stvor da uništi agave.
I još kukaš.Ionako u Cuce nemaš agave.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk





Reply With Quote
.

PopCorn
Bookmarks