Page 44 of 51 FirstFirst ... 34404142434445464748 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 1270

Thread: PlayStation 5

  1. #1076
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Druga, skuplja opcija koju ja preferiram (a opet dosta jeftinija nego da kupiš regularno digitalnu verziju igre ili fizičku kopiju) je da se uzme NOSILAC nalog, tj. prodavac ti pošalje username i pass, loguješ se, downloaduješ igru i posle toga možeš da zaboraviš na taj nalog i igraš igru sa svog naloga regularno ubuduće.
    Ovo mi je kao laiku za ovaj gif...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  3. #1077
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Iskoristiš fake adress generator odabereš Aljasku i kreiraš sa tim podacima nalog na Amazonu, regularno sa našom Visa karticom. Onda tu kupuješ US PSN gift kartice bez ikakve provizije, nema potrebe za cdkeys i sličnim sajtovima koji prodaju isto uz njihovu proviziju.
    Last edited by BiTrAtE; 27-12-24 at 07:52.

  4. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  5. #1078
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,350
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,692
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ovo mi je kao laiku za ovaj gif...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    U suštini razumijem te, ja se još nisam skroz pohvatao sa šerovanjem igara posle toliko vremena (recimo sa kumom i drugom šerujem naloge pa nam se desi da nam se igre zaključaju, pa refreshuj licence, uparuj se opet, čuda, još mi da kažem kristalno nije jasno kako to funkcioniše) ali u ovom tvom slučaju, sa aspekta kupovine, bukvalno gledaš hoćeš li gost nalog ili ćeš nosilac nalog, hoćeš li jeftinije ali da igraš sa tog nekog naloga što si kupio, ili ćeš malo skuplje, ali da igraš sa svog naloga, da su ti sve te igre što si kupio vidljive u tvom ličnom library-u. To je sva filozifija, nema mnogo mozganja.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  7. #1079
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Hvala puno, bas mi znaci posebno u samom startu...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  8. #1080
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,476
    Thanks Thanks Given 
    803
    Thanks Thanks Received 
    617
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Ja samo pratim, sve sto pitas ja bih pitao isto, pustio sam te jedan korak ispred pa ti muci Bitrate-a

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Tom For This Useful Post:


  10. #1081
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Ja samo pratim, sve sto pitas ja bih pitao isto, pustio sam te jedan korak ispred pa ti muci Bitrate-a

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk
    Ko pita ne skita, a i da se ne prosipam pred đecom da ne znam... :-)

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  11. #1082
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,415
    Thanks Thanks Given 
    398
    Thanks Thanks Received 
    333
    Thanked in
    199 Posts

    Default

    Možeš i na cdkeys pa pogledaj koliko koštaju svi kuponi, npr ako hoćeš 40$ onda ti nudi 2x20 za nekih 20 i kusur eur po kuponu pa te izađe skoro 50 eur za 40 $ dok, npr. kupon od 50 $ bude 40 eur. Kod većih kupona ti je, u principu, veća ušteda

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  12. #1083
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Možeš i na cdkeys pa pogledaj koliko koštaju svi kuponi, npr ako hoćeš 40$ onda ti nudi 2x20 za nekih 20 i kusur eur po kuponu pa te izađe skoro 50 eur za 40 $ dok, npr. kupon od 50 $ bude 40 eur. Kod većih kupona ti je, u principu, veća ušteda

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Da ovo sam vidio, tu bih isao za 40 i nesto malo preko eura, 50$ da uzmem. Ali nije trka to kad vidiml sto cemo od igrica...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  13. #1084
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    ako hoces kod nas nalog da kupujes , preporuka za gamesbox (u centar PG se nalazi igraonica i moze direkt kod njih da se kupi nalog nosioc a imaju i instagram) . Uzeo sam par igara i sve 1/1 . Nije neki preveliki izbor , ali ima ono sto se najvise igra . Sad ima je FC25 17e , GT7 je isto nesto bio oko 20e ... moze se nesto i na akciju naci
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Stivi For This Useful Post:


  15. #1085
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    ako hoces kod nas nalog da kupujes , preporuka za gamesbox (u centar PG se nalazi igraonica i moze direkt kod njih da se kupi nalog nosioc a imaju i instagram) . Uzeo sam par igara i sve 1/1 . Nije neki preveliki izbor , ali ima ono sto se najvise igra . Sad ima je FC25 17e , GT7 je isto nesto bio oko 20e ... moze se nesto i na akciju naci
    Opet da dosađujem sa pitanjima - za bilo kakvu online multiplayer igru je neophodno imati neku varijantu PS+ pretplate? Vidim da je kod ovih 12 mjeseci essential 53 eura...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  16. #1086
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Opet da dosađujem sa pitanjima - za bilo kakvu online multiplayer igru je neophodno imati neku varijantu PS+ pretplate? Vidim da je kod ovih 12 mjeseci essential 53 eura...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    Fortnite , apex a mislim i war zone mogu da se igraju online i bez ps+ predplate


    Ali ostale igre ne. U sustini nije lose uzeti ps+ extra jer uz njega dodje onaj clasic katalog a i ima bas dosta igara free u okviru predplate da se igra


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. The Following 2 Users Say Thank You to Stivi For This Useful Post:


  18. #1087
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    @Ben Dover jesi li pretekao?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #1088
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    @Ben Dover jesi li pretekao?
    Živ sam, thnx... Izbezumili su se, vele ali ovo niko od nas nije tražio... Za sada prolazi sve kako treba i imaju utisak da znam što radim. Apetit zadovoljava osnovna ponuda. Čak je dvojici srednjih (10 i 6 godina) zanimljiv Astro Playroom...
    Sto se mene tice, totalno drugačiji osjećaj nego.igranje na PC, posebno shooter-i...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  21. #1089
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Noob alert. Đe griješim? Oba džojstika zasebno rade normalno. Kako da omogucim u FC25 ili nekoj slicnoj igri da ih oba istovremeno koristimo?

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  22. #1090
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,053
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    274
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Vjerovatno profili, kad upalis drugi dzojstik trazi ti da se ulogujes sa profilom i ti izaberes taj jedan sto si prvi napravio, i samo zamjenis dzojstik koji se koristi. Ili idi na ono nesto play as guest ili napravi jos jedan profil.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to Wolverine For This Useful Post:


  24. #1091
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Wolverine View Post
    Vjerovatno profili, kad upalis drugi dzojstik trazi ti da se ulogujes sa profilom i ti izaberes taj jedan sto si prvi napravio, i samo zamjenis dzojstik koji se koristi. Ili idi na ono nesto play as guest ili napravi jos jedan profil.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Thnx. To me bunilo, zasto na drugi profil da ga vezem...

    Odavde -------->
    Dovde <---------
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  25. #1092
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Tako traze,malo glupo. Mozes opciju kao Guest da stavis.
    Ili neki drugi nalog ako imas.
    Od ps4 traze tako da se povezuje drugi dzojstik

  26. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  27. #1093
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    U suštini razumijem te, ja se još nisam skroz pohvatao sa šerovanjem igara posle toliko vremena (recimo sa kumom i drugom šerujem naloge pa nam se desi da nam se igre zaključaju, pa refreshuj licence, uparuj se opet, čuda, još mi da kažem kristalno nije jasno kako to funkcioniše) ali u ovom tvom slučaju, sa aspekta kupovine, bukvalno gledaš hoćeš li gost nalog ili ćeš nosilac nalog, hoćeš li jeftinije ali da igraš sa tog nekog naloga što si kupio, ili ćeš malo skuplje, ali da igraš sa svog naloga, da su ti sve te igre što si kupio vidljive u tvom ličnom library-u. To je sva filozifija, nema mnogo mozganja.

    Zao mi je ako pitam nesto sto je mozda vec neko pitao, ali mi treba pomoc.

    Uzeo sam ps5 i imam sa svog naloga sve igre koje imam i na ps4..ali, na mom ps4 imam i nalog od prijatelja, na kojem su mi sve njegove igre otkljucane...prvenstveno Gran Turismo 7.

    Sad, na ps5 sam postavio svoj nalog, ubacio i njegov, ali nemogu da skinem bukvalno ni jednu igru, sem par nekih free sto ima, osale sve zakljucane.

    On je na svojoj konzoli stavio na disable Console Sharing and Offline Play, ja kod mene stavio enable, ali i dalje ne mogu da uzmem ni GT7 ni bilo koju drugu igru, koje su mi i dalje na ps4 dostupne iz njegove liste. Ne mogu ni sa restore licence nista da uradim..

    Sta moze biti u pitanju?

  28. #1094
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,031
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    A da on stavi enable?

  29. #1095
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Druze,dijeljenje naloga ti moze ovako:
    Ps4/ps5 primary- da igras sa svog naloga
    Ps5/ ps4 guest- da igras sa naloga na koji je igra i moras biti povezan na internet da bi igrao.

    E sada,ako ti je prijatelj nalog,on se mora prijaviti kao guest(ima tamo opciju) i on igra sa svog naloga.
    A ti se prijavis normalno.
    A prije toga svega, moras sa svoje ps4 konzole da se disable da bi igrao.
    Nadam se da sam ti malo pomogao.
    Srecno.
    Ako se ne snadjes pisi na pm

  30. #1096
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Druze,dijeljenje naloga ti moze ovako:
    Ps4/ps5 primary- da igras sa svog naloga
    Ps5/ ps4 guest- da igras sa naloga na koji je igra i moras biti povezan na internet da bi igrao.

    E sada,ako ti je prijatelj nalog,on se mora prijaviti kao guest(ima tamo opciju) i on igra sa svog naloga.
    A ti se prijavis normalno.
    A prije toga svega, moras sa svoje ps4 konzole da se disable da bi igrao.
    Nadam se da sam ti malo pomogao.
    Srecno.
    Ako se ne snadjes pisi na pm
    Drugar, hvala na odgovoru, ali se ne snalazim najbolje bas u tome.

    Njegov nalog na ps4 koristim samo da bih sa njega pokrenuo preuzimanje igara, igranje ide sa mog naloga uvijek.

    Kako sad to da uradim, ako je izvodljivo, na ps5? Treba li na ps4 nesto mijenjati ili je dovoljno ono sto je on disable-ovao na svojoj konzoli?

    Unaprijed hvala

  31. #1097
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default PlayStation 5

    Mislim da moras na taj tvoj PS4 da odradis desable primary a da na PS5 ukljucis Consol sharing and offline play . Mislim da taj nalog ne mozes koristiti kao nosioc na obje konzole (mislim na tvoju ps4 i ps5)


    Korak za PS4 deaktivacija



    Korak za ps5 aktivacija




    Probaj pa bas javi jesi li uspio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  32. #1098
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Upravo kao sto ti je rekao kolega,moraces da deaktviras nalog na tvoj ps4,onda da se prijavis na ps5.
    Al ako ti nalog ima drug na isto ps5,on mora da se prijavi kao ghost na svoj nalog.
    A ti normalno kao ps4.
    Jedan od vas dvoje,mora da igra sa tog naloga dje su igrice

  33. #1099
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Mislim da moras na taj tvoj PS4 da odradis desable primary a da na PS5 ukljucis Consol sharing and offline play . Mislim da taj nalog ne mozes koristiti kao nosioc na obje konzole (mislim na tvoju ps4 i ps5)


    Korak za PS4 deaktivacija



    Korak za ps5 aktivacija




    Probaj pa bas javi jesi li uspio


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hvala drugar, probacu pa javljam.

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Upravo kao sto ti je rekao kolega,moraces da deaktviras nalog na tvoj ps4,onda da se prijavis na ps5.
    Al ako ti nalog ima drug na isto ps5,on mora da se prijavi kao ghost na svoj nalog.
    A ti normalno kao ps4.
    Jedan od vas dvoje,mora da igra sa tog naloga dje su igrice
    On svoj nalog svakako koristi za njegovo igranje, a ja, kao sto napisah, samo da pokrenem preuzimanje igre, pa nastavljam sa mog naloga.

    Svakako hvala, pokusacu kako je kolega gore napisao, pa javljam.

  34. #1100
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    338
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Posle godinu dana, počeo je da baguje jedan analog na džojstiku. Ima li neko u Cg da to popravlja, a da ne košta kao nov džojstik?
    Ne prekidaj Zenu Dok Cuti

Page 44 of 51 FirstFirst ... 34404142434445464748 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Playstation Vita & Playstation VR
    By aCid_cOokiE in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-19, 16:40
  2. Prodajem Playstation 4 cipovan i Playstation 3 cipovan
    By Raul Duke in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 23
    Last Post: 28-02-19, 17:06
  3. Prodajem Sony Playstation 4 + dva naloga sa 25tak AAA igara + Playstation Plus subscription
    By seTh in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 17-10-16, 16:54
  4. Prodajem Sony Playstation 2; Sony Playstation 3; Mini laptop e-machines; Mini Laptop Asus EEE
    By danilorad15 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 23-09-14, 23:10
  5. SONY PLAYSTATION 2
    By PAC in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-04, 16:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •