častiš sebe za praznike, dje ćeš bolji poklon.![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
častiš sebe za praznike, dje ćeš bolji poklon.![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Zvaše mi suprugu iz Lovćen banke da je dobila PS5 kao jednu nagrada koje dodjeljuju povodom njihove nagradne igre pa će biti najvjerovatnije na prodaju.. ispod ove cijene.![]()
kad čoek umije da se oženi..
She is only here to annoy herself!
Elem, uzesmo đeci za Novu PS5 verziju sa diskom. Nikada nijesam posjedovao nikakvu konzolu niti sam sticajem okolnosti ulazio u tu tematiku pa bi svi dobronamjerni savjeti bili od koristi, kako se 1. ujutro ne bih blamirao da ne umijem da podesim sve sto treba...
Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Ja i moj pulen smo uveli "musko jutro" subotom, jutros smo derali fifu, svidja mu se koncept skroz, a i skroz dobra opcija za ove tmurne dane
Sent from my SM-S926B using Tapatalk
![]()
Last edited by radza-madza; 14-12-24 at 15:59.
Ima li nesto na sto posebno da obratim paznju, prilikom prvog pokretanja/registraciji ili sta vec...
Uzdam se u kolegijalnost vas iskusnijih po ovom pitanju...
Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Samo isprati ovaj prvi post i nemaš greške, momak se zbilja potrudio.
https://forum.benchmark.rs/threads/p...avanju.474346/
Samo gledaj da nekako izabereš da ti je nalog na usa store
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
Nema prevelikih,samo ima malih ruku
US i UK napraviti, najbolje je oba imati jer nekad i na UK ima dobrih dealova.
Imam jedan problem. Uzeo sam PS5, registrovao se i sada kada pokušavam da kupim igricu na store, stalno mi odbija karticu. Provjerio sam 100 puta, sve tačno unesem ali mi izbacuje grešku. Probao sam da dvije kartice ( CKB i Lovćen banka), i ništa.
Gdje griješim?
Ne možeš našim karticama kupovati igre preko storea. Otvoriš nalog na US, kupuješ gift kartice na Amazon (bez provizije) ili sa cdkeys/sličnih sajtova uz neku proviziju i iste reedemuješ na svoj PS nalog, u wallet. E tek tada možeš trgovati igre na PS Store.
Hvala Hvala. A PS card kupujem u Tehnomax i sl. jel?
Na koju zemlju si napravio nalog? Ja sam ih preko amazona uzimao.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kupuj online kao što rekoh, velike su provizije kod nas...
Slovenia, nije bilo CG.
Kao sto ti je bitrate napisao napravi nalog na Us, najbolje na neku zemlju gdje nema poreza.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Korak 1: Napravi nalog đe je država USA, a u izbor države stavi New Hampshire (jer samo par američkih država nema PDV na digitalne proizvode, New Hampshire je jedna od njih).
Korak 2: Kupuješ vaučer online. Kupuješ vaučer koji odgovara zemlji u kojoj si napravio nalog. Pođi na ovaj link https://www.cdkeys.com/playstation-n...rds?region=USA. Ostavio sam ti link đe je filtrirana USA kao država, ali isto tri puta provjeri državu prije nego što kupiš jer nema nazad kad potrošiš pare. Za početak, kupi neki sa malim iznosom, čisto da se upoznaš sa procesom. CdKeys je provjeren, ja sam ga koristio X puta, možda ima i neki drugi prodavac vaučera ali ja koristim njih.
Korak 3: CdKeys će ti poslati mail sa vaučerom/kodom. Kod ima 12 alfanumeričkih karaktera. Kad upališ PlayStation i odeš u Store, imaš neđe sa strane "Redeem Voucher Code" - otvori to, ukucaj 12 karakterni kod koji si dobio, i ako je sve bilo kako treba imaćeš pare u wallet.
Pratim sve sto pisete i hvala svima na sugestijama za pocetnike...
Elem, kako algoritni cine svoje, da li obracati paznju na ovakve reklame?
Odavde -------->
Dovde <---------
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
U pitanju su nalozi sa igram, po cijeni bih rekao guest nalozi (u tom slučaju možeš da igraš igru ali samo sa toga naloga kojeg kupiš sa igrom), prodavac ti pošalje username i pass, loguješ se, downloaduješ igru i igraš regularno.
Druga, skuplja opcija koju ja preferiram (a opet dosta jeftinija nego da kupiš regularno digitalnu verziju igre ili fizičku kopiju) je da se uzme NOSILAC nalog, tj. prodavac ti pošalje username i pass, loguješ se, downloaduješ igru i posle toga možeš da zaboraviš na taj nalog i igraš igru sa svog naloga regularno ubuduće.
E sad, ovo je super stvar u situaciji đe znaš ko su prodavci, tj. provjereni ljudi (kakvih imaš dosta recimo na razmjenaigara.com, ja preko njega isključivo sve uzimam, nikad nisam imao problema). To su ljudi koji imaju kombinaciju preko turskih kartica da uzimaju igre direktno na store-u i onda prodaju nalog npr. meni koji ću biti nosilac i tebi koji si recimo guest, obojica prođemo povoljnije masu nego što bi inače trgovali + i prodavac zaradi. Imaš dosta i prevaranata đe prodaju hakovane/kradene naloge, ili posle nekog vremena promijene šifru pa nalog prodaju nekome drugom, itd...
Taj profil je vjerovatno ok, ali ja za sada sam se držao samo razmjeneigara i ljudi od tamo... Npr. prije neki dan sam uzeo Astrobot nosilac nalog za 30e, 59e je najjeftinije što se trenutno može naći regularno, digitalna verzija.
Edit: Vidim da je i tu Astrobot 30e tako da ima i tu nosioc naloga vjerovatno.
Last edited by BiTrAtE; 27-12-24 at 07:48.
Thnx... Tesko je pohvatati sve te detalje i finese, a da se ne ucim na greskama pa zato pitam... Upalih Sony kad au pospali, da kreiram nalog (prema uputstvu koje ste dijelili, na US, Aljasku izabrah) pa sam malo prošarao kroz menije. Viđeh da ima i free naslova...
Na CD keys sam isto gledao kako stvari stoje i cini mi se ok opcija ako hocu da uzmem gift card i ubacim kredit za trgovanje na nalog...
Odavde -------->
Dovde <---------
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks