Na terenu sve redovno…
https://www.instagram.com/reel/DC0si...UzeWx1aWdnOQ==
Last edited by Bugi; 06-12-24 at 19:45.
Na terenu sve redovno…
https://www.instagram.com/reel/DC0si...UzeWx1aWdnOQ==
Prema tome, ta da ti kaem?
Sviđa mi se sve dok misli da je ovo isti autobus
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Zanimljiv potez japanske vlade
https://carnewschina.com/2024/12/05/...ture-with-evs/
Ukratko BYD prodaje vozila Japancima da bi napajali sklonita u slučaju nepogoda
BYD Atto 3 moe pruiti struju u slučaju nepogode 4 dana za jedno domaćinstvo.
U prevodu, znamo mi da Toyota ima najbolje baterije, i da je Toyota najbolje auto, ali opet da se ne zezamo sa ozbiljnim stvarima.
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Evo spisak vozila koja su u susjednoj Hrvatskoj dobila subvencije
Navala na poticaje za sufinanciranje energetski učinkovitih vozila i ove godine bila je enormna, a svi poticaji iskoriteni su za samo par sati. Podsjetimo, radilo se o 15 milijuna eura.
Iz Fonda su ovih dana potvrdili da je u roku od 8 dana, svoje zahtjeve za sufinanciranje uplatom minimalnog predujma potvrdilo 2.164 građana i to njih 1.568 za osobna vozila (M1 kategorija, od čega je 110 plug-inova), a 596 za vozila L kategorije.
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Audi Q8 e-tron;
97000
350 km rejndj
ne radi ako je temp -22 ili manja
![]()
Prema tome, ta da ti kaem?
To je loe.
Dodue eurodizel mrzne na - 20
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Je li ko ugradjivao punjace po garaznim mjestima u ove vece garaze tipa central point? Koja je procedura tu, kako to funkcionise
Podgorica Podgoricanima!
Nisam u CentralPointu, ali jesam u zgradi sa podzemnom garazom, komsija je sebi ugradio punjac pa sam ga pitao i procedura je ta da moras sa svog brojila provuci kabal do garaznog mjesta tj punjaca... On je dodatno obavijestio stanare o radovima oko toga, ali tu ti je cista situacija, sam placas svoju struju koju potrosis i to je to...
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
Za sve radove bi trebao da upozna skuptinu stanara. Takođe ako se bui, treba ti odobrenje od iste.
Relanost je samo radi
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Nae novinarstvo... Jugopetrol ti poalje lijep tekst, plati ti da ga objavi i ti samo treba da ga prenese i doda naslov... I ti zajebe
7 novih punjača, a onda u tekstu navode da 5 postoji, a da će biti jo 2 nova.
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Last edited by Bugi; 11-12-24 at 07:29.
Jel naplacuju struju po miniutu koriscenja kao Perol?
Nema udaljenost nikakve veze. Ništa što veći presjek kabla ne može riješiti.
Loe stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Nema u tom smislu, ali u smisli komplikovanosti radova i dodatnog troska zbog vise kablaze ima...
Ja sam odustao takodje od plug-ina na kraju, bar za sada... Ili klasicni hibrid ili jednog dana full elektrika kad vremena budu bolja![]()
Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)
Petrol naplaćuje po periodu . Neto je bilo 10e za pola sata. Domet za pola sata je 25kw.
Jugopetrol naplaćuje po minuti 30c, minimalnog vremena nema.
30minuta je 25kw Iii 9e. Domet za pola sata je oko 150km ili oko 6e na 100km.
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
6 eura na 100 km? Na struju?
![]()
![]()
![]()
Prema tome, ta da ti kaem?
Pa da, to je pumpa. Trebaju da zarade...
Dodue da ima od 100kw pa i da ne zaali ponekad.
Od 30% do 80% za 10ak minuta
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Ljudi stavite bezsumni agregat inverter u gepek i batalite price...
Tema Lock![]()
Moda, ne razumijem zato, ali neka ti bude.
Koliko treba centi da bude na pumpu da ne bi sve ovo bilo prevara
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
Isto bih ja vozio onog marvela
Mada vidjoh nekog mladog ukrainca u city kvart sa nekim cudom elektricnim to nikad vidio nisam
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Sada će toga biti sve vie.
to se kae odčepilo je i sve vie ljudi se zanima.
Poslije zanimanja ide kupovina pa sve vie vozila na putevima.
Ja jo jednom ponavljam da je vonja Električnih vozila loa, skupa i nerentabilna. Ne kupujte EV jer će mi to donijeti glavobolje đe da punim besplatno.
Poslato sa pisaće maine S24 x2
............ \_(ツ )_/............
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks