najteži šut za sada pogodi Tucker. mora napad Steelersa nešto izmisliti, ovako će teško prednost sačuvati.
Sent from my iPhone using Tapatalk
zato Boswell ne mašida vidimo Ravense sad. jedan ozbiljan drive je malo od ekipe koja je napadački jedna od boljih.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
najteži šut za sada pogodi Tucker. mora napad Steelersa nešto izmisliti, ovako će teško prednost sačuvati.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
časti Jefferson Ravense. mogao je ovo uvatiti i bio bi TD, ovako FG i naravno Boswell.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Wilsone, Wilsone. kakav pas, nevjerovatno. u situaciji dje imaš otvorenu poziciju za TD i možda pobjedu u džepu protiv rivala iz divizije, ovo radiš. no ajd' da vidimo dalje, možda se iskupi Wilson.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
imali su Ravensi šansu, two point conversion nije prošao. mislio sam da će pokušati pas na Flowersa al je Lamar htio trčanjem a ovi su to očekivali. nije Steelerse koštao loš napad. driveovi su im bili prilično mlaki, Wilson nesiguran pogotovo u onoj situaciji kada pas za TD baca u ruke igraču Ravensa. Boswell 6/6, Tucker je koštao Ravense dosta.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
E pa viđe li Wilsonu pas za interception, hiljadu godina igra i ono radi. Penalčina, htio je na silu da pobijedi sebe, Ravense, koga li.
Boswell legenda, najbolji "napadač" Steelersa u posljednjih 5-6 godina. Bio je loš jedne sezone kad je vukao povredu, sve ostale od kad je tu skoro bez greške. Da Tucker nije postojao, on bi bio slavljen kao najbolji u ligi. Već druga utakmica u sezoni da je sam pogodio 6 FG-ova, i tu je isto bila jedva pobjeda. Odbrana je stvarno dobra ove sezone, ne smijem da prigovorim. Što reći o Tomlinu koji cijedi suvu drenovinu iz godine u godinu...
imao je dvije opcije sigurnije, muka mi sad vraćati al mislim da je neko bio i potpuno sam. čoek ima osvojen SB, aj da rečeš rookie je. uništili Broncose tada. pa opet iduće sezone SB, i tu su imali prednost protiv Patriotsa, i ovi ih okrenuli kako samo oni znaju. i dovede ih na prag pobjede i ako se ne varam loš pas.
eo ga taj detalj, nevjerovatno.
https://x.com/NFL/status/1858249678367687137
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Kako god isla utakmica Bears nadju nacin da izgube od Packersa..11 poraz zaredom u jednom od najstarijih rivalstava u NFL-u
vidjeh da su Bearsi imali FG za pobjedu koji je neko iz Packersa izblokirao.
jako kvalitetan meč Bills vs Chiefsi. Allen častio Chiefse jedan TD. presječan pas u situaciji kada je mogao mnogo bolje. iz tog drivea Mahomes u njegovom stilu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
kakav TD Allena za pobjedu Billsa. 4th down bi, i krenu u trčanje sa 40 yardsa. prodje kroz odbranu Chiefsa ka Messi.![]()
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
that time of the year.
https://x.com/NFL/status/1859819491905110347
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
uf, kakvi mečevi.Bearsi koji se izvlače u poslednjih dvadesetak sekundi i ode meč u produžetak. a tek ludilo na Commander vs Cowboys. prvo Cowboysi iz vraćanja dolaze do TD, onda odgovor Washingtona i Seibert promašuje FG za pobjedu Cowboysa praktično.
i ovo SF 49ersi/Green Bay bi moglo biti sjajno.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
dobri su Packersi. driveovi im su im jako dobri, tečni i brzi. sa druge bande 49ersi su izgleda izdušili nakon onakvog SP i kraja sezone.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
jedan jedini drive da valja nisu imali Bearsi za sada. moglo je ovo da bude gotovo i sad, no ih zadnja odbrana spasi. Lionsi stvarno gaze kako igraju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Napravi se utakmica ipak, da vidimo može li Chicago i još jednom brzo da zaustavi Detroit i dobije loptu nazad. Ne volim što je Detroit odustao od svog agresivnog igranja na 4th downu (traume od NFCCG, da), eto su kažnjeni tako što su promašili FG.
edit: Op, evo ga, 3&out odmah. Velika šansa ni iz čega za Chicago.
Last edited by To Madeira; 28-11-24 at 20:37.
4&14 i pass interference. i sad Bearsi imaju šansu za TD i vraćaju ih 10 yards pa sack i ne zovu TO. i mjesto da šutiraju za produžetak, poraz. kakvi debili.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
E kakav zadnji napad Chicaga, zar je to profesionalni sport? Rasformiraj i Bearse i Bullse i Blackhawkse i White Soxe, neka ostanu Cubsi i vidimo se.
ne znam sa čime bih uporedio ovo. time out imaš, tešku poziciju za FG, i gledaju se svi na terenu i niko ništa. trener gleda i ne kapira šta se dešava na terenu. nije mi jasan ni Wiliams.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Chiefsi prvi tim koji ide u PO, ali neke njihove pobjede ove sezone su itekako zanimljive.
https://x.com/NFL/status/1862636803137614059
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Falcons vs Chargers bi zanimljiv al ne neki kvalitetan meč. Cousins užasan, 4 interceptionsa, od čega onaj jedan u momentu kada su imali dobar drive.
Steelersi razbili Benglase. vidim da je Wilson bio na nivou.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Nije baš razbijanje, ali bilo je dobro. Njihova odbrana je među najgorima u ligi, tako da nije to neki podvig. Burrow ima MVP brojke i odličnu sezonu i večeras je to pokazao, ali odbrana ga prodaje iz neđelje u neđelju. Steelersi dobili poslije blamaže protiv Brownsa prije 10 dana, sad se navija za Eaglese u derbiju dana.
Ja sam se standardno bavio Red Zone-om: Seahawks i Jets su igrali preglup i prelud meč, specijalni tim Seahawksa je pravio idiotluke za sva vremena i uprkos tome pobijedili su. Bivši igrač Jetsa, defanzivni end Leonard Williams koji ima 150 kila, je presjekao i vratio TD od 90 jardi - evo da vidite kako je to izgledalo:
https://x.com/NFL/status/1863298557195046941
Vikingsi gubili cijelo vrijeme od Cardinalsa i preokrenuli u posljednjem minutu, sad već redovno vade utakmice koje gube, a to može da bude i dobro i loše. Coltsi išli na 2 (pametno i ispravno) umjesto na produžetak u posljednjim sekundama svog meča, bilo mi je drago da vidim takvu odluku.
Patriotsi promašili FG za pobjedu, jel promašaj il blokirali ovi?
kako dobre driveove imaju Ravensi, napadački potencijal sjajan, akcije još bolje. al opet Tucker promašuje FG. već 7 promašeni FG od počekta sezone.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
dobar meč bi al Tucker košta Ravense za sve pare. možda i najbolji kicker lige. eo kako su njegovi promašaji uticali na ishod meča:
sa druge strane u jednoj toploj atmosferi u NY, sa metar snijega Billsi su uništili 49erse. Josh Allen igra vrhunski i Billsi su jedan od favorita za SB. mislim da je MVP nagrada njegova i to potpuno zasluženo. btw sinoć je ovo uradio:In a simplified, no-context vacuum, Tucker’s calculations add up. He missed two of his four field-goal attempts and one of his two extra-point attempts. The missed kicks, if made, would have boosted the Ravens’ score by seven in a game they lost by five.
https://x.com/NFL/status/1863421709275247030
usput postavio prvi QB sa ovim:
https://x.com/NFLonPrime/status/1863430422547296318
49ersi em igraju baš loše, uz skor 5-7, McCaffrey je završio sezonu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks