Napravi se utakmica ipak, da vidimo može li Chicago i još jednom brzo da zaustavi Detroit i dobije loptu nazad. Ne volim što je Detroit odustao od svog agresivnog igranja na 4th downu (traume od NFCCG, da), eto su kažnjeni tako što su promašili FG.
edit: Op, evo ga, 3&out odmah. Velika šansa ni iz čega za Chicago.





Reply With Quote
Bookmarks