Znas kako, nije sala uopste, odnosno shvatamo skoro svi ovo kao salu dok se ne desi.
Pomenuo sam upravo ovdje jer je ujedno i povezano sa bankama jer ce upravo banke da budu "glavni krinci" ako dodje do stadijuma da se blokiraju racuni (to je neminovno da ce se desiti kad, tad, samo je pitanje jel za godinu, dvije ili pet).
Gledajuci sta se desava sa izmjenama vezano za banke (zakon o sprecavanju pranja novca itd.) nesto mi se sve cini da se priprema teren za slicnu situaciju kao i u BIH (federacija) i SR. Samo da ne bude kao u federaciji gdje su pojedini iz cuga morali poplacati sve poreze za zadnjih 5 godina, u Srbiji su barem dali na rate.

Bookmarks